14. kolejka 1. Ligi Kobiet. Bez punktów w Bielsku-Białej

Pogoń (fot. mat .prasowe)
Z drugiego dalekiego wyjazdu w rundzie wiosennej wracamy bez punktów. Tym razem nasz zespół uległ drużynie BTS Rekord Bielsko-Biała. Już w drugiej minucie spotkania padła pierwsza bramka. Rzut karny wykorzystała Magdalena Knysak. W nasze poczynania wdarła się niepewność, przez co w pierwszej połowie kilka dogodnych sytuacji miały jeszcze gospodynie.

BTS Rekord Bielsko-Biała 2 - 0 KS Pogoń Dekpol Tczew

Bramki:

2` Magdalena Knysak

49` Katarzyna Moskała

Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 0 do 1 a tuż po przerwie, w 49 minucie nasz zespół popełnił błąd podczas otwarcia gry, który wykorzystała Katarzyna Moskała.
W drugiej połowie gra naszego zespołu wyglądała lepiej, stworzyliśmy dwie/trzy dogodne sytuacje, które mogły zakończyć się bramką, jednakże brakowało skuteczności.

W następnej kolejce nasz zespół podejmie w meczu domowym KOBIECY KLUB PIŁKARSKI STOMILANKI OLSZTYN. Mecz odbędzie się 1 kwietnia 2021 o godzinie 15:00.