Wyniki VIII kolejki Futsalu

Futsal (fot. mat. prasowe)
Tczew - Wyniki VIII kolejki Futsalu

zobacz galerię zdjęć: 3
Wyniki VIII kolejki Ligi Futsalu Powiatu Tczewskiego - sezon 2019/2020.

VIII kolejka 11.01.2020

1. Wesoła Ekipa - Press Glass 10-3 (5-1)
Strzelcy bramek:
Wesoła Ekipa: Mateusz Szlija (5), Michał Dmitrzyk (3), Paweł Bobrzyński (1), Patryk Wojciechowski (1).

Press Glass: Sławomir Szlija (1), Dawid Chyła (1), Paweł Korzeniowski (1);
Napomnienia:
Karol Kowalczyk (Wesoła Ekipa).

2. Grześkowiak Team - M&M's 2-7 (0-3)
Strzelcy bramek:
Grześkowiak Team: Wojciech Szoska (1), Krzysztof Paździerski (1);
M&M's: Phillip Stepnakowski (2), Patryk Bielski (2), Mortiz Stepnakowski (1), Mateusz Zasada (1), Michał Sadowski (1).

3. Vitis Ogrody Marzeń - Team Shot 10-0 (3-0)
Strzelcy bramek:
Vitis Ogrody Marzeń: Artur Stawikowski (3), Dariusz Frost (2), Kacper Kozieł (2), Paweł Barczewski (1), Wojciech Migus (1), Paweł Gawroński (1);
Napomnienia:
Oskar Bulczak (Team Shot).

4. Kacper Serwis - Straż Pożarna 6-0 (2-0)
Strzelcy bramek:
Kacper Serwis: Szymon Grzelak (3), Tomasz Skalski (1), Michał Arendt (1), Łukasz Gajewski (1).
Napomnienia:
Jarosław Malarski (Straż Pożarna), Łukasz Pagórski (Straż Pożarna), Szymon Grzelak (Kacper Serwis).


5. Wiomar - pauza



Straż Pożarna:

Piotr Dudziński
Łukasz Pagórski
Robert Komorowski
Sebastian Werochowski
Szymon Zander
Jarosław Malarski
Bartosz Bogun
Piotr Mielewski
Michał Sowiński
Filip Gockowski
Marcin Piotrowski
Aleksander Grabowski




Klasyfikacja najlepszych strzelców LFPT 2019/2020
22 bramek - Karol Ćwikliński (Wiomar);
18 bramek - Kamil Gronkowski (Wiomar);
15 bramek - Michał Dmitrzyk (Wesoła Ekipa);
13 bramek - Szymon Grzelak (Kacper Serwis);
11 bramek - Tomasz Skalski (Kacper Serwis), Mateusz Szlija (Wesoła Ekipa);
10 bramek - Dominik Pielecki (Team Shot), Phillip Stepnakowski (M&M's);
9 bramek - Paweł Korzeniowski (Press Glass);
8 bramek - Paweł Domke (Grześkowiak Team), Michał Sadowski (M&M's), Paweł Kleinschmidt (Wiomar), Bartosz Szweda (Wiomar);
7 bramek - Krzysztof Tarnowski (Grześkowiak Team), Wojciech Szoska (Grześkowiak Team), Patryk Wojciechowski (Wesoła Ekipa);
6 bramek - Mateusz Zasada (M&M's), Marcin Knitter (M&M's), Sławomir Riebandt (Wiomar), Marcin Glienke (Wiomar), Karol Kowalczyk (Wesoła Ekipa), Dariusz Frost (Vitis Ogrody Marzeń);
5 bramek - Oskar Bulczak (Team Shot), Marek Czarnecki (Wiomar), Rafał Bronk (Grześkowiak Team), Patryk Bielski (M&M's), Filip Gockowski (Straż Pożarna), Jarosław Malarski (Straż Pożarna), Artur Stawikowski Vitis Ogrody Marzeń), Radosław Zasada (Kacper Serwis);
4 bramki - Robert Komorowski (Straż Pożarna), Łukasz Abryszyński (Vitis Ogrody Marzeń), Daniel Lorkowski (Wesoła Ekipa), Mateusz Sroka (Vitis Ogrody Marzeń), Kamil Kukczyński (Team Shot), Paweł Żelechowski (Kacper Serwis), Kacper Kozieł (Vitis Ogrody Marzeń), Paweł Bobrzyński (Wesoła Ekipa);
3 bramki - Dawid Wróblewski (Kacper Serwis), Łukasz Gajewski (Kacper Serwis), Wojciech Migus (Vitis Ogrody Marzeń), Jakub Orszak (Team Shot), Grzegorz Tomasiak (Kacper Serwis), Dawid Smugaj (Team Shot), Patryk Różański (Press Glass), Paweł Radzimski (Wesoła Ekipa), Mateusz Włodowski (M&M's), Tomasz Bronk (Grześkowiak Team), Mortiz Stepnakowski (M&M's);

Terminarz LFPT sezon 2019/2020
IX kolejka (18.01.2020 - sobota)
1) 18.00 Wiomar - Grześkowiak Team
2) 18.45 Straż Pożarna - Wesoła Ekipa
3) 19.30 Press Glass - Vitis Ogrody Marzeń
4) 20.15 M&M's - Kacper Serwis
Team Shot - pauza

Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl .

Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie


Drukuj
Prześlij dalej