Mistrzostwa Tczewa Siatkarskich "czwórek" dziewcząt i chłopców

Zawody (fot. mat. prasowe)

zobacz galerię zdjęć: 3
Dnia 10 stycznia 2020 r. na hali sportowej SP 12 w Tczewie odbyły się Mistrzostwa Tczewa Siatkarskich "czwórek" dziewcząt i chłopców. Drużynę stanowili uczniowie jednej szkoły podstawowej rocznik 2007 i młodsi . Do kategorii dziewcząt zgłosiły się cztery zespoły, a do kategorii chłopców pięć drużyn.

W obu przypadkach zasady rozgrywek były takie same. mecze rozgrywano systemem każdy z każdym. Mecz rozgrywany był do dwóch wygranych setów. Każdy set rozgrywany do 20 pkt. (dwóch pkt. przewagi). W przypadku stanu 1:1 w setach, rozgrywany był tie-break do 15 (dwóch pkt. przewagi).