Grand Prix Tczewa w Tenisie ziemnym - I Turniej

Tenis
Tczew - Grand Prix Tczewa w Tenisie ziemnym - I Turniej
W sobotę 04.07.2020r. odbył się pierwszy z pięciu turniejów Grand Prix Tczewa w Tenisie Ziemnym. Tegoroczny cykl rozgrywany jest tylko w kategorii OPEN.

Dwa pierwsze mecze zaplanowane na godzinę 9:00 ze względu na stan kortów zewnętrznych rozegrano na hali namiotowej przy basenie. Poranne słońce pozwoliło aby kolejne mecze były rozgrywane na kortach ziemnych w parku miejskim.

Do pierwszego turnieju zapisało się 8 zawodników, których rozlosowano do drabinki pucharowej. Gra toczy się do dwóch wygranych setów, przy stanie 1:1 w setach, rozgrywany jest tie-break do 10 zdobytych punktów.
Na pierwszy emocjonujący mecz nie trzeba było długo czekać. W walce o wejście do finału Damian Manuszewski i Mikołaj Kropidłowski rozegrali bardzo zacięty mecz. Pierwszego seta dość gładko wygrał Kropidłowski (6:2), jednak w drugim secie Manuszewski postawił znaczny opór i wygrał minimalnie 7:6. W super Tie Breaku znowu byliśmy świadkami zaciętej walki, w której ostatecznie lepszy okazał się Mikołaj Kropidłowski wygrywając 10:8
W meczu o trzecie miejsce lepszy okazał się Damian Manuszewski który, będąc jak w transie pokonał bez większych problemów Arkadiusza Biskupa 6:2; 6:0. Pierwszy turniej wygrał faworyt rozgrywek - Łukasz Pindel , który w finale wygrał z Mikołajem Kropidłowskim 6:4; 6:0.


Najlepsza czwórka I turnieju:
1. Pindel Łukasz - 60 punktów
2. Mikołaj Kropidłowski - 48 punkty
3. Damian Manuszewski - 42 punkty
4. Arkadiusz Biskup - 36 punktów

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • Sam777_gość

    23.07.2020, 10:08

    Dzień dobry. Twój artykuł jest bardzo interesujący i przydatny. Interesuje mnie również Twój styl pisania. Sam jestem copywriterem i lubię robić różne style. Możesz zobaczyć moją pracę tutaj tnij.tcz.pl/?u=db745e Piszę na różne tematy, lubię nauczyć się czegoś nowego. Może będziesz miał jakieś uwagi na temat mojego stylu, napisz do mnie, a ja chętnie się czegoś pożytecznego nauczę i podniosę swoje umiejętności. Planuję przeczytać więcej niż jeden z Twoich artykułów.

    Odpowiedz
    IP: 91.225.xx6.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.