W Radomiu bez punktów

(fot. mat. prasowe)
Tczew - W Radomiu bez punktów
Mecz bardzo źle rozpoczął się dla Pogoni, bowiem już w czwartej minucie po faulu Julii Jędrzejewskiej sędzia spotkania pierwszy raz w tym meczu podyktowała rzut karny dla gospodyń. Niestety, pomimo, że broniąca bramki Natalia Niemaszyk przewidziała, w którym kierunku padnie strzał, nie zdołała ona sięgnąć piłki ręką i Hydrotruck szybko wyszedł na prowadzenie.


Niedługo później, bo już w ósmej minucie w trakcie zamieszania w polu karnym, przeciwniczkę zahaczyła Angelika Kwiatkowska i sędzia bez zawahania ponownie wskazała na wapno. Również tym razem, górą była zawodniczka z Radomia i Pogoń musiała walczyć o odrobienia strat. Po przespanej pierwszej połowie, Tczewianki ruszyły z większym zaangażowaniem i dynamiką, coraz mocniej napędzając akcje. NIedługo po wznowieniu, sytuację sam na sam mogła wykorzystać Magdalena Sobal, jednak jej strzał minął tylko długi słupek. Mimo większej ilości sytuacji, kilku rzutach wolnych i dogodnych sytuacjach między innymi Viktorii Osowskiej, Magdaleny Sobal, czy Katarzyny Nowak, nasze piłkarki nie zamieniły ich na bramki. W końcu to rywalki dołożyły trzecie trafienie po rzucie rożnym po jednym z kontrataków Hydrotrucku. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź zespołu Mateusz Sroki, po celnym dograniu Katarzyny Nowak, ładnie z piłką zabrała się Magdalena Sobal i mocnym uderzeniem z dwudziestego metra pokonała bramkarkę Sportowej Czwórki. Było to jednak za mało, żeby odrobić straty i ostatecznie Pogoń wróciła do Tczewa bez choćby punktu.


Niemaszyk, Tabor (63' Murawska A.), Wziątek, Jeleń, Rembalska, Czarnecka (Wołejszo 46'), Nowak (Banaszkiewicz 80'), Jędrzejewska, Kwiatkowska (Ścisłowska 67'), Osowska, Sobal


Drukuj
Prześlij dalej