Pogoń wygrała z Pragą Warszawa

(fot. mat .prasowe)
LIGA KOBIET. Pogoń DEKPOL Tczew 2 - 0 MUKS Praga Warszawa.

Bramki (asysty):
27` Paulina Magulska (Joanna Jeleń)
35` Paulina Magulska (Martyna Tryka)

W 8 kolejce na własnym stadionie Pogoń podejmowała drużynę Pragi Warszawa. Zespół z Tczewa od początku meczu był stroną dominującą i już w pierwszej połowie stworzył sporo sytuacji podbramkowych. Otwierające trafienie, to świetne podanie prostopadłe bardzo dobrze grającej w tym meczu Jeleń. Magulska w sytuacji 1x1 z bramkarką skutecznie ją minęła do prawej strony, i z bliskiej odległości umieściła piłkę w siatce. Drugi gol, to niemal bliźniacze wykończenie co przy poprzedniej bramce, jednakże asystowała równie pięknie Martyna Tryka. Na przerwę zespół Pogoni schodził z przewagą dwóch bramek. Po przerwie tczewianki nie nie spoczęły na laurach, i stworzyły sporo sytuacji podbramkowych (strzały Podsiadło, Jędrzejewskiej, Aronowskiej czy Pietkun), jednakże piłka nie znalazła już drogi do bramki.

Mecz można obejrzeć na fanapge zespółu z Tczewa:

W następny weekend Pogoń DEKPOL Tczew rozegra mecz z zespołem SWD Wodzisław Śląski. Spotkanie odbędzie się 18 października (niedziela), o godzinie 15:00 na stadionie w Wodzisławiu Ślaskim.