ALPN. Wyniki piątej kolejki

San Marino (fot. mat. prasowe)
Tczew - ALPN. Wyniki piątej kolejki
Wyniki V kolejki I LIGA - ALPN 2019 (16.05.2019)

1. Drewpol & Meble Kropkowski - KM Przystań 6-2 (4-0)
Strzelcy bramek:
Drewpol & Meble Kropkowski: Marcin Glienke (4), Paweł Kleischmidt (2);

KM Przystań: Kacper Niedziałkowski (2).

2. Grześkowiak Team - METTEC 0-8 (0-3)
Strzelcy bramek:
METTEC: Szymon Grzelak (4), Jakub Resmerowski (2), Adam Witek (2).

3. San Marino - SŻL Monterzy 2-10 (0-5)
Strzelcy bramek:

San Marino: Andrzej Potoczek (1), Paweł Korzeniowski (1);
SŻL Monterzy: Krzysztof Kuliński (5), Patryk Cygański (4), Michał Grunau (1);
Napomnienia:
Daniel Szmyt (San Marino), Daniel Szmyt (San Marino);
Wykluczenia:
Daniel Szmyt (San Marino).

4. Tranzit-Buspl.pl - Dovista Polska 2-6 (0-2)
Strzelcy bramek:
Tranzit-Buspl.pl: Robert Polański (1), Krzysztof Dobrowolski (1);
Dovista Polska: Maciej Megier (2), Moritz Stepnakowski (2), Patryk Formela (1), Dawid Bielski (1);
Napomnienia:
Moritz Stepnakowski (Dovista Polska).

5. Gościniec i Hotel nad Wisłą - VITIS-Ogrody Marzeń 2-7 (1-5)
Strzelcy bramek:
Gościniec i Hotel Nad Wisłą: Przemysław Zawoliński (1), Maciej Nowak (1);
VITIS Ogrody Marzeń: Łukasz Abryszyński (4), Artur Stawikowski (2), Mateusz Janowski (1).



Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2019
18 bramek - Łukasz Abryszyński (VITIS - Ogrody Marzeń);
12 bramek - Mariusz Wroński (Tranzit-Buspl.pl), Szymon Grzelak (METTEC);
10 bramek - Patryk Cygański (SŻL Monterzy), Mateusz Janowski (VITIS - Ogrody Marzeń);
9 bramek - Marcin Bartczak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą);
8 bramek- Marcin Glienke (Drewpol & Meble Kropkowski);
7 bramek - Pawel Kleischmidt (Drewpol & Meble Kropkowski);
6 bramki - Jarosław Malarski (METTEC);
5 bramki - Jakub Resmerowski (METTEC), Krzysztof Kuliński (SŻL Monterzy), Robert Polański (Tranzit - Buspl.pl);
4 bramki - Paweł Domke (Grześkowiak Team), Patryk Formela (Dovista Polska), Dawid Bielski (Dovista Polska);
3 bramki - Patryk Bielski (Dovista Polska), Wojciech Domachowski (KM Przystań), Łukasz Płachta (SŻL Monterzy), Patryk Szlicht (Tranzit - Buspl.pl), Dawid Polański (Tranzit - Buspl.pl), Marek Szczepański (METTEC), Wojciech Bieszka (METTEC), Przemysław Zawoliński (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Krzysztof Dobrowolski (Tranzit - Buspl.pl), Maciej Nowak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Moritz Stepnakowski (Dovista Polska), Kacper Niedziałkowski (KM Przystań);

VI kolejka (23.05.2019 - czwartek)
1) 17.50 VITIS - Ogrody Marzeń - SŻL Monterzy
2) 18.40 Dovista Polska - San Marino
3) 19.30 19.30 METTEC - Tranzit - Buspl.pl
4) 20.20 KM Przystań - Grześkowiak Team
5) 21.10 Gościniec i Hotel Nad Wisłą - Drewpol & Meble Kropkowski




Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie


Drukuj
Prześlij dalej