Powiatowe Igrzyska Dzieci w Dwa Ognie

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Powiatowe Igrzyska Dzieci w Dwa Ognie
W dniu 21.01.2022r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Dwa Ognie dziewcząt i chłopców. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Gniewie. W zawodach prawo startu mieli uczniowie z roczników 2011 i młodsi.

Ostatecznie do zawodów przystąpiło po 2 drużyny w Igrzyskach Dzieci chłopców oraz 3 zespoły w kat. dziewcząt. Drużyna składała się z 10 zawodników. Zawody przeprowadzono systemem każdy z każdym.

Ostatecznie I miejsce w kat. dziewcząt trafiło do Szkoły Podstawowej w Małych Walichnowach natomiast w kat. Chłopców zwyciężyła drużyna z Szkoły Podstawowej Nr 12 w Tczewie.

Zwycięskie reprezentacje będą reprezentować powiat tczewski w półfinale wojewódzkim. Zwycięskie drużyny uhonorowano pucharami ufundowanym przez PCS w Tczewie. Za udział w zawodach wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.


KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

Igrzyska Dzieci
Kat. dziewcząt
1 miejsce SP Małe Walichnowy
Skład drużyny: Baniecka-Dziedzińska Weronika, Bańczak Oliwia, Borycka Maria, Grabalska Zuzanna, Kamrowska Alicja, Kamrowska Rozalia, Krzyżyńska Magdalena, Reda Magdalena, Szarmach Zofia, Tomczyńska Kinga
Nauczyciel W-F/Trener: Krzysztof Rychlewski
2 miejsce SP Nr 12 Tczew
3 miejsce SP Nr 2 Gniew
Kat. chłopców
1 miejsce SP Nr 12 Tczew
Skład drużyny: Bielski Wiktor, Bylicki Mateusz, Cyranowski Kacper, Gigielewicz Aleksander, Kalenda Kacper, Kozłowski Kamil, Kuchta Jakub, Resmerowski Michal, Sobieraj Jakub.
Nauczyciel W-F/Trener: Michał Ortmann
2 miejsce SP Nr 1 Gniew
Wszystkim drużynom dziękujemy za udział, natomiast zwycięzcy życzymy dalszych sukcesów.

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA