Daria Górska podwójną Halową Mistrzynią Polski w tenisie

Zawody (fot. mat. prasowe)

zobacz galerię zdjęć: 2
W Pszczynie zakończyły się Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów (U18) w tenisie. W turnieju udział wzięło 112 zawodniczek i zawodników z całej Polski.

Wielkim sukcesem zakończył się występ tczewianki, Darii Górskiej uczennicy I LO im. Marii Skłodowskiej-Curie, która wywalczyła 2 medale. Daria trenująca na co dzień na obiektach Tczewskiego Centrum Sportu i Rekreacji zdobyła dwa tytuły Mistrzyni Polski zwyciężając w grze pojedynczej i podwójnej. Daria tym samym kontynuuje świetny początek roku gdyż niedawno wywalczyła 2 tytuły singlowe z rzędu stając na najwyższym podium w międzynarodowych turniejach ITF Juniorów (U18) w Szczecinie i Puszczykowie.

W drodze po tytuł Mistrzowski Daria reprezentująca Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki w 5 meczach singlowych nie straciła nawet seta.