Papieski Bieg Wirtualny

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Papieski Bieg Wirtualny
Pelplińskie Centrum Sportu zaprasza do udziału w Papieskim Biegu Witualnym. Każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do pokonania w terminie 1.06.2020 r. - 14.06.2020 r. biegiem lub marszem Nordic Walking trasy o długości 4 kilometrów , wyznaczonej przez Organizatora (https://www.strava.com/routes/27091242), oraz udokumentowania swojej aktywności poprzez darmową aplikację Strava.


Udział w wydarzeniu jest darmowy. Warunkiem uczestnictwa w biegu jest dokonanie rejestracji na stronie elektronicznezapisy.pl/event/4832. W zawodach może wziąć udział każda osoba, z tym, że osoby niepełnoletnie mogą brać udział w Papieskim Biegu Wirtualnym tylko i wyłącznie za zgodą swoich rodziców bądź opiekunów prawnych. Każdy uczestnik zobowiązany jest do udokumentowania swojej aktywności poprzez wysłanie na adres sport@pcspelplin.pl zdjęcia lub print screen biegu z aplikacji Strava.. Potwierdzenie aktywności należy przesłać najpóźniej do dnia 16.06.2020 roku.

Każdy uczestnik, który spełni warunki uczestnictwa otrzyma od Organizatora upominek w postaci unikatowego BUFF-a (chusta kominowa).

Zapisy, szczegóły oraz regulamin - https://elektronicznezapisy.pl/event/4832

Drukuj
Prześlij dalej