Biegacze firmy Flex z Tczewa na podium 5. Pomorskiej Sztafety Firm

(fot. mat. prasowe)
25 maja 2019 roku, odbyła się 5. Pomorska Sztafeta Firm, zorganizowana w kampusie Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Do wydarzenia zgłosiły się 154 drużyny, z czego sztafet damskich było 14, męskich 45, a mieszanych 95.

Konkurs polegał na przebiegnięciu sztafetowym, w czteroosobowych drużynach, łącznego dystansu 15 km. Dwie pierwsze osoby pokonywały krótszą odległość - 2,5 km, a następne dwie, dłuższą - 5 km.

Największy pracodawca z Tczewa został zareprezentowany przez 2 drużyny: damską i męską. Damska reprezentacja firmy Flex zajęła 4 miejsce w swojej kategorii, osiągając czas: 1:11:56.

Natomiast panowie, z wynikiem 0:52:52, stanęli na podium, zajmując drugie miejsce w sztafecie męskiej. Dodatkowo, jeden z reprezentantów firmy - Radosław Chyb, zdobył drugie miejsce w kategorii najszybszej zmiany na 5 km.

To nie pierwsze tak wysokie osiągnięcie biegaczy z firmy Flex. W zeszłym roku, podczas Sztafety Maratońskiej w Gdańsku, drużyna zajęła pierwsze miejsce w swojej kategorii.

- Kolejny raz nasza pasja i wspólny wysiłek zaowocowały wysokim wynikiem! Jesteśmy z tego niesamowicie dumni! - mówi Maciej Romaniuk, reprezentant drużyny Flex.

Następne wydarzenie, podczas którego będzie można zobaczyć zespół w białych koszulkach z logo Flex, to Bieg Papieski, który odbędzie się już 8 czerwca w Pelplinie.

Informacje o tym biegu oraz kolejnych można śledzić na profilu facebookowym firmy @FlexPl. Tymczasem trzymamy kciuki za kolejne sukcesy sportowe.