Czwarty etap MTB Pomeranii za nami

(fot. mat. prasowe)
21 maja w niedzielę miał miejsce czwarty etap wyścigu MTB Pomerania. Na różnych dystansach wzięło w nim udział aż 470 osób. Zawodnicy jechali niesamowitą, widokową trasą przez Kaszuby, mając do pokonania między innymi stromy podjazd na najwyższy szczyt województwa pomorskiego - mierzącą 329 m n.p.m. Wieżycę.

Tczewscy kolarze górscy wyraźnie zaznaczyli swoją obecność na wyścigu. Z naszych rodaków na dystansie SPEED najlepszy był Sławomir Riebandt (lukaszcycling.com), który uplasował się na 4 miejscu i wygrał rywalizację w swojej kategorii wiekowej (M30-39). Patryk Mróz (AkbiSport BMC Lab Gdańsk) z kolei osiągnął dobry wynik na dystansie MEGA. Zajał 26 miejsce ogółem i 9 w swojej kategorii wiekowej (M30-39).

Poniżej (załącznik pdf) prezentujemy wyniki wszystkich zawodników związanych z Tczewem.