Amatorska Liga Piłki Nożnej - zapisy wciąż trwają!

(fot. mat. prasowe)
Amatorska Liga Piłki Nożnej - zapisy wciąż trwają!
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie przypomina o trwających zapisach do rozgrywek Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w Tczewie. Serdecznie zapraszamy amatorów piłki "kopanej" do wspólnej rywalizacji i aktywnego spędzania czasu wolnego.

Rozgrywki odbywały się będą na boisku "Orlik" przy II Liceum Ogólnokształcącym w Tczewie ul. Królowej Marysieńki 10, w każdy wtorek lub czwartek w godzinach 17-22 w zależności od ilości zgłoszonych drużyn oraz ustalonego regulaminu i systemu rozgrywek.

Chętnych do udziału w rozgrywkach serdecznie zapraszamy, a bliższych informacji udzieli organizator imprez sportowych Przemysław Kościjańczuk pod numerem telefonu 515-275-668 lub organizator@pcs.tczew.pl

Pierwsze kolejki planowane są na 05.04.2022 bądź 07.04.2022. Przed rozgrywkami 01.04.2022r. w siedzibie PCS w Tczewie o godz.17:00 odbędzie się spotkanie organizacyjne, na którym zostanie podany terminarz gier oraz zostaną omówione wszystkie szczegóły.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +2

  Gość_gość

  25.03.2022, 23:37

  Ciekawe ile drużyn się zgłosiło do rozgrywek? W Tczewie już nawet amatorska piłka nie cieszy się zainteresowaniem... Z roku na rok wygląda to coraz gorzej. Na początku można było utworzyć nawet 3 ligi, tak duże było zainteresowanie, a teraz? Ledwo pewnie 10 zespołów się znajdzie. Przykre to trochę. Mam nadzieję, że znajdzie się odpowiednia osoba która tchnie w to nowe życie.

  Odpowiedz
  IP: 165.225.xx6.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.