Sztafetowy mecz pływacki. Przyjdź kibicować!

Tczew - Sztafetowy mecz pływacki. Przyjdź kibicować!
Takich zawodów pływackich jeszcze nie było! W dniu 2.02.2019 w godzinach 8.00-10.00 na basenie TCSiR odbędzie się niesamowite sportowe widowisko zorganizowane przez UKS Dwójkę Tczew, w którym w wyścigach sztafetowych dojdzie do rywalizacji dziewcząt z chłopcami z klas pływackich II, III i IV naszej szkoły :-)

Dziewczęta, które od najmłodszych lat są oddzielane od chłopców we współzawodnictwie sportowym, tym razem będą miały okazję zmierzyć się z nimi bezpośrednio i pokazać nam, że w niczym im nie ustępują :-)

Na poziomie klasy IV wyścigi odbędą się na dystansie 75 metrów w pięciu konkurencjach (wszystkimi stylami i samymi nogami do kraula w parach). Dodatkowo wezmą udział w specjalnej sztafecie szybowania po wodą 12,5 metra.
Zawodnicy z klas III będą pływać 50 metrów (kraulem, grzbietem, żabką i nogami do kraula), a najmłodsi tymi samymi stylami długość jednego basenu (25 m).

Poza w/w konkurencjami w rywalizację płci zostaną wciągnięci również kibice i rodzice ;-)
W programie przewidziana jest sztafeta rodziców - 8x25 m stylem dowolnym (kobiety vs mężczyźni) a o ostatecznym wyniku zawodów może rozstrzygnąć "konkurs na liczebność kibiców (płci żeńskiej vs płci męskiej)".


Będzie się działo!
Gorąco zapraszamy do kibicowania :-)


Organizatorzy
Trenerzy pływania Szkoły Sportowej i UKS Dwójki Tczew

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +3

  Organizator_gość

  04.02.2019, 15:13

  Zawody były emocjonujące, wyścigi nadspodziewanie wyrównane, dzieci szybkie jak delfinki :-) Mecz pływacki wygrali jednak nieznacznie chłopcy wynikiem 25.5 pkt : 21.5 pkt, zwyciężając w ośmiu sztafetach dziecięcych i jednej dorosłej (ojców). Dziewczęta były niepokonane w pięciu sztafetach, nie wystartowały niestety w sztafecie rodziców (zabrakło chętnych mam), ale kibicki (płeć żeńska) zdominowały za to trybuny i wygrały konkurs na frekwencję publiczności. Czyli działo się! Do zobaczenia na kolejnych zawodach pływackich :-)

  Odpowiedz
  IP: 94.254.xx8.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.