Samborzanki zagrają z MKS-em Karczew


odbyło się
13
04.2019, 16:00
Sobota
Tczew - Samborzanki zagrają z MKS-em Karczew
Mecz z MKS-em Karczew będzie ostatnim spotkaniem w sezonie zasadniczym, które rozegramy w Tczewie. Później pozostanie jedynie spotkanie wyjazdowe w Obornikach Wielkopolskich.

W ostatnich meczach zawodniczki Sambora prezentują dobrą dyspozycję, która pozwoliła powrócić na fotel lidera I ligi. Po pechowej przegranej na własnym parkiecie Samborzanki zwyciężyły w dwóch kolejnych spotkaniach wyjazdowych - z SMS-em ZPRP II Płock 37:29 oraz z ChKS-em Łódź 31:20. Najwięcej bramek w tych potyczkach zdobywaly kolejno Aleksandra Juć (9 bramek) oraz Aleksandra Puckowska (6 bramek).

Drużyna z Karczewa jest w obecnym sezonie beniaminkiem I ligi, który spisuje się w niej całkiem nieźle, zajmując 9. pozycję, mając na koncie 7 wygranych spotkań. Potrafiła sprawić niespodziankę, wygrywając na wyjeździe z "drugim" SMS-em. Samborzanki w wyjazdowej potyczce z karczewiankami nie pozostawiły jednak żadnych złudzeń, zwyciężają różnicą aż 16. bramek (36:20).

W spotkaniu z Karczewem prosimy o Wasz gorący doping! Miejmy nadzieję, że w tym sezonie spotkamy się jeszcze raz na meczu Samborzanek, które aktualnie są na pozycję dającej prawo do udziału w barażach o PGNiG Superligę. Ewentualnym rywalem będzie JKS Jarosław, który już zapewnił sobie zwycięstwo w grupie B.


Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA