Trzecie urodziny parkrun Tczew oraz próba bicia rekordu frekwencji!

Park Run Tczew (fot. mat. prasowe)
Tczew - Trzecie urodziny parkrun Tczew oraz próba bicia rekordu frekwencji!

zobacz galerię zdjęć: 3
Obecnie w Polsce jest 60 lokalizacji, w których odbywa się parkrun, wśród nich jest Tczew. Tczewa to jedna z największych lokalizacji w Polsce po względem frekwencji. Średnia liczba na bieg wynosi 110 osób, dotychczas odbyło się 151 edycji, przebiegnięto 82 910 kilometrów w czasie 332 dni 22 godzin, 49 minut i 9 sekund. Rekord frekwencji wynosi 702 osoby i jest to drugi wynik w Polsce.

Biegi parkrun to nie wyścigi, każdy pokonuje dystans 5 km w dowolnym tempie, biegnąc, truchtając, maszerując z kijkami lub bez. Po biegu zawodnik otrzymuje maila z uzyskanym wynikiem. Można dołączyć do rodziny parkrun jako wolontariusz i dać coś od siebie dla innych.

Wystarczy się zarejestrować, wydrukować kod uczestnika i przyjść o godz. 9:00 na Bulwar Nadwiślański w Tczewie przy ulicy Jana z Kolna. Wszystkie niezbędne szczegóły znaleźć można www.parkrun.pl/tczew


Jesteśmy również na FB parkrun Tczew.Serdecznie zapraszamy, rozpocznijcie z nami weekend na sportowo ? zgodnie z naszym hasłem - "jest sobota, jest parkrun"

Drukuj
Prześlij dalej