W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, mając na celu ograniczenie ryzyka zakażenia koronawirusem, ustalono tymczasowe zasady funkcjonowania Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie.
Od 16 marca 2020 Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie będzie do odwołania NIECZYNNE DLA INTERESANTÓW.
Kontakt z pracownikami/Kasą jest możliwy telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub tradycyjnej.
Płatności za warsztaty należy dokonywać tylko przelewem na konto bankowe nr 63 1240 1242 1111 0010 0222 8281
Od 16 marca 2020 Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie będzie do odwołania NIECZYNNE DLA INTERESANTÓW.
Jednocześnie zaznaczamy, że NIE PRZERYWAMY PRACY! Przypominamy również, że wszystkie imprezy, zajęcia warsztatów artystycznych, jak i inne wydarzenia w Centrum Kultury i Sztuki (wynajem), których nie jesteśmy organizatorem zostają ODWOŁANE. - informuje CKiS.
Kontakt z pracownikami/Kasą jest możliwy telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub tradycyjnej.
Płatności za warsztaty należy dokonywać tylko przelewem na konto bankowe nr 63 1240 1242 1111 0010 0222 8281
Jeśli zauważyłeś/aś błąd w artykule, prosimy o kontakt. Twoja pomoc jest dla nas bardzo cenna i pozwala nam utrzymywać wysoką jakość treści.
Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły! Chcesz podzielić się ważną informacją, napisać o ciekawym wydarzeniu, które miało miejsce w Twojej okolicy, czy po prostu wyrazić swoją opinię na jakiś temat? Zapraszamy Cię do tworzenia treści razem z nami. Wyślij swój tekst, zdjęcia lub wideo poprzez formularz, a my opublikujemy je na naszej stronie. Pokaż, co jest ważne dla Ciebie i Twojej społeczności!
Pamiętaj, że każdy głos ma znaczenie.
Ten artykuł jest częścią bloku tematycznego:
Koronawirus
Koronawirus
Nowy koronawirus SARS-CoV-2 wywołuje chorobę o nazwie COVID-19. Choroba najczęściej objawia się gorączką, kaszlem, brakiem smaku i/lub węchu, dusznościami, bólami mięśni, zmęczeniem. Wirus przenosi się drogą kropelkową. Ciężki przebieg choroby obserwuje się u ok. 15-20% osób. Do zgonów dochodzi u 2/3% osób chorych. Najbardziej narażone na rozwinięcie ciężkiej postaci choroby i zgon są osoby starsze, pacjenci onkologiczni, z obniżoną odpornością, którym towarzyszą inne choroby.
Komentarze (6)
dodaj komentarz
idzie _gość
16.03.2020, 15:59
śmierć
http://www.youtube.com/watch?v=93pPpb83F7s&feature=share&fbclid=IwAR033uAuX8n61hJJ44yhH9jM1QEGsGIBaEcNrMmLaN4d9VGUk9-xQnrPaf4
Jony von fentyl_gość_gość_gość
16.03.2020, 17:28
Lol
Po co blokujecie komentarze
mirek_gość
17.03.2020, 09:02
tylko KOD
Żeby nie było hejtu na KOD.
kulturalny typ_gość
16.03.2020, 18:33
Dobry to czas na lekturę.
Ja zaczytam się w wiekopomnym dziele naszego niezrównanego premiera i przywódcy europejskiego Donalda Tuska pt "Szczerze". Kolokwialnie powiem, ze dorwałem jeden egzemplarz za jedyne 24,99 zł jeszcze przed tym zdradzieckim zamknięciem galerii handlowej przez ten marionetkowy rząd. A Wy drodzy Obywatele RP jakie książki polecacie na ten czas ucisku przez reżim?
CKiS_gość_gość
16.03.2020, 19:55
I tak tam już góvvno było. Odmóżdżające imprezy dla wybranych. Zmienili fajną dyrektorkę na jakiegoś fajfusa. Najlepszy dotychczas był jednak Krystian Nehrebecki
Ali baba_gość
17.03.2020, 17:32
Fajna dyrektorka nie równa się dobra dyrektorka.