Dzięki zaangażowaniu wielu mieszkańców - Gniew doczekał się pięknego przystanku autobusowego. Miejsce jest estetyczne i funkcjonalne.
O zmianach w tym rejonie miasta informuje gniewski ratusz na swojej stronie internetowej:
W Gniewie w nowej lokalizacji powstał nowoczesny, piękny i przede wszystkim wygodny przystanek, który już wkrótce będzie służył mieszkańcom i odwiedzającym. To miejsce stworzone z myślą o bezpieczeństwie, komforcie i funkcjonalności, trzeba przyznać, że prezentuje się naprawdę wyjątkowo! Na miejscu pojawiły się m.in. stojaki rowerowe, dzięki którym można wygodnie zostawić rower, a także praktyczny stolik z funkcją ładowania, który z pewnością będzie dużym udogodnieniem dla mieszkańców i podróżnych. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w powstanie tego pięknego miejsca, a w szczególności firmie Ślizex. Serdeczne Podziękowania kierujemy również do Pani Agnieszki - Kwiaciarnia "Lily Bloom" za upiększenie tego miejsca różnorodnymi roślinami. Nowy przystanek to nie tylko estetyka, to wygodne, komfortowe i bezpieczne miejsce, z którego naprawdę można być dumnym. Już teraz widać, że będzie świetnie służył mieszkańcom! - czytamy.
Jak Wam się podoba to miejsce?
O zmianach w tym rejonie miasta informuje gniewski ratusz na swojej stronie internetowej:
W Gniewie w nowej lokalizacji powstał nowoczesny, piękny i przede wszystkim wygodny przystanek, który już wkrótce będzie służył mieszkańcom i odwiedzającym. To miejsce stworzone z myślą o bezpieczeństwie, komforcie i funkcjonalności, trzeba przyznać, że prezentuje się naprawdę wyjątkowo! Na miejscu pojawiły się m.in. stojaki rowerowe, dzięki którym można wygodnie zostawić rower, a także praktyczny stolik z funkcją ładowania, który z pewnością będzie dużym udogodnieniem dla mieszkańców i podróżnych. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w powstanie tego pięknego miejsca, a w szczególności firmie Ślizex. Serdeczne Podziękowania kierujemy również do Pani Agnieszki - Kwiaciarnia "Lily Bloom" za upiększenie tego miejsca różnorodnymi roślinami. Nowy przystanek to nie tylko estetyka, to wygodne, komfortowe i bezpieczne miejsce, z którego naprawdę można być dumnym. Już teraz widać, że będzie świetnie służył mieszkańcom! - czytamy.
Jak Wam się podoba to miejsce?
Jeśli zauważyłeś/aś błąd w artykule, prosimy o kontakt. Twoja pomoc jest dla nas bardzo cenna i pozwala nam utrzymywać wysoką jakość treści.
Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły! Chcesz podzielić się ważną informacją, napisać o ciekawym wydarzeniu, które miało miejsce w Twojej okolicy, czy po prostu wyrazić swoją opinię na jakiś temat? Zapraszamy Cię do tworzenia treści razem z nami. Wyślij swój tekst, zdjęcia lub wideo poprzez formularz, a my opublikujemy je na naszej stronie. Pokaż, co jest ważne dla Ciebie i Twojej społeczności!
Pamiętaj, że każdy głos ma znaczenie.








![Tczew - Tragedia na "91". Dwie osoby nie żyją [AKTUALIZACJA]](/_ramfs/foto-webp/81be33-640360.webp)

![Tczew - Wjechali samochodem na zamarznięte jezioro. Lód się załamał. Byli pijani [AKTUALIZACJA]](/_ramfs/foto-webp/a231aa-640360.webp)

















Komentarze (3)
dodaj komentarz
gość_gość_gość
21.05.2026, 10:45
przystanek
Czy to jest promocja firmy ? Rozpoczęcie robót poprzedzone było różnymi opowiastkami, wykonawcy tego przedsięwzięcia. Nie ma informacji czy wymienione osoby są sponsorami, czy zrobili to odpłatnie? Gdzie był ogłoszony przetarg? A może coś za coś? Rozpoczęło się od miejsc parkingowych dla TAX-i . Nawet odpowiedział na apel jednego z radnych powiatowych. Dziwne to wszystko. A tak naprawdę to, to miejsce nie jest odpowiednie na dworzec autobusowy. Ciasno, wąsko, w pobliżu bloków mieszkalnych. Bardzo dobra lokalizacja byłaby na ulicy Gdańskiej z jednoczesnym parkingiem.
Mieszkaniec_gość
22.05.2026, 21:38
nie wszystko jest czarne
Miły gościu nie jestem w żaden sposób związany z darczyńcami.Jedno mogę stwierdzić z pełną świadomością jakie są fakty. Główni darczyńcy nie potrzebują reklamy ani korzyści które insynujesz. Uwierz w tym nie zawsze dobrym świecie zdazaja się ludzie którzy sami z własnej woli i bez chęci korzyści potrafią dać coś od siebie. Jest ich niewielu i pewnie mało w życiu takich osób spotkałeś. Ale uwierz że są i może Ty kiedyś tego doświadczysz czego Tobie życzę. Pozdrowienia
gość_gość_gość
24.05.2026, 09:47
przystanek
Ale też nie wszystko jest białe. Jak chcesz dyskusji to możesz ją mieć. Kwiatków i chwastów wokół nas jest ogrom. Pomoc, wsparcie najczęściej jest na pokaz i aby zabłysnąć. Pomoc i dobroć nie wymagają rozgłosu. A ja ani z Tobą, ani z nimi.