Tcz.pl logo

Szukaj

"PSIKNIK" na Bulwarze Nadwiślańskim

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
29
09.2019
Niedziela
"PSIKNIK" na Bulwarze Nadwiślańskim
OTOZ Animals Schronisko w Tczewie serdecznie zaprasza każdego kto uwielbia dobrą zabawę a jednocześnie chętnie pomoże naszym bezdomnym podopiecznym!

W tym roku wraz z naszymi wolontariuszami organizujemy jedyny w swoim rodzaju "PSIKNIK" - czyli pomaganie poprzez dobrą zabawę!

Pierwsze w historii naszego schroniska wielkie wydarzenie jakim będzie piknik dla każdego zarówno małego i dużego a również dla każdego czworonoga!

Zapraszamy serdecznie 29 września 2019, start o godzinie 12.00! Planowany czas zakończenia w granicach godziny 16.00 :)

Spotykamy się w Tczewie na Bulwarze Nadwiślańskim, gdzie będzie czekało na Was mnóstwo atrakcji!

Dla najmłodszych przewidziane są zabawy, wata cukrowa, popcorn, dmuchane zamki i malowanie twarzy.
Zapraszamy właścicieli z czworonogami zarówno tymi rasowymi jak i adoptowanymi na konkursy psiej piękności i nie tylko ;)
Odbędzie się również kiermasz i licytacje wielu superanckich gadżetów ! I nie zabraknie oczywiście czegoś do picia i domowych wypieków. A reszta to jedna wielka niespodzianka... przynajmniej na tą chwilę :D

Będzie mnóstwo zabawy i atrakcji, których nie możecie przegapić!

A całkowity dochód zostanie przeznaczony na naszych podopiecznych w OTOZ Animals Schronisko w Tczewie!

Zapraszamy serdecznie!
Nie zapomnijcie o Nas, dołączcie do wydarzenia i przekażcie dalej ?

Jeśli zauważyłeś/aś błąd w artykule, prosimy o kontakt. Twoja pomoc jest dla nas bardzo cenna i pozwala nam utrzymywać wysoką jakość treści.
Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły! Chcesz podzielić się ważną informacją, napisać o ciekawym wydarzeniu, które miało miejsce w Twojej okolicy, czy po prostu wyrazić swoją opinię na jakiś temat? Zapraszamy Cię do tworzenia treści razem z nami. Wyślij swój tekst, zdjęcia lub wideo poprzez formularz, a my opublikujemy je na naszej stronie. Pokaż, co jest ważne dla Ciebie i Twojej społeczności! Pamiętaj, że każdy głos ma znaczenie.
Drukuj
Prześlij dalej