Pat-Bud: Przemysław Neubauer (3), Tomasz Bronk (2);

Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2013 - I liga

8 bramek - Michał Kolos (REKAM Club), Przemysław Neubauer (Pat-Bud), Patryk Sikorski (Latocha);
7 bramek - Łukasz Milewski (Sun-Center Solarium), Piotr Piwoński (TeTka);
6 bramek - Karol Damaszke (EbroGym Tczew), Tomasz Bronk (Pat-Bud), Kamil Markowski (REKAM Club), Szczepan Schneider (PB Euro-Gres);
5 bramek - Tomasz Bieszka (Kaliber), Krzysztof Riebandt (Pan Samochodzik), Mateusz Kreft (Flextronics);
4 bramki - Jakub Kuśnierz (PB Euro-Gres), Adrian Arendt (EbroGym Tczew), Przemysław Pakuła (PB Euro-Gres), Paweł Abryszyński (Latocha), Patryk Bielski (Chłopcy Żołądkowcy), Włodzimierz Netkowski (Flextronics),

17.05.2013, 09:43

Te zdjecia nie działają "Nie można wyświetlić żądanej strony. Może ona być chwilowo niedostępna, wybrany link może nie działać lub możesz nie mieć uprawnień do wyświetlania tej strony."

Skrócony link do fotek

Tcz.pl nie przyjmuje tak długiego linku . Tutaj jest skrócony powinien działać : http://tnij.org/vp3z

• +1

elek_gość

17.05.2013, 11:21

Rekam rozjechał solarium? co sie porobilo, w koncu sie chlopaki wzieli do roboty, brawo! Oby tak dalej.

17.05.2013, 14:05

Sun Center co się stało, że się zesr..o :) Rekam na mistrza!

IP: 95.48.xx1.xx6
  • +1

qwerty_gość

17.05.2013, 15:17

Latocha zrobcie porzadek z numerami a nie pod kazda kolejka ten sam problem, no chyba ze na sile chcecie krola strzelcow z ktoregos z was zrobic. Pozdrawiam Kamrowskiego ktorego koledzy nie lubia i zabieraja mu bramki. Wspolczuje kolegow stary :p

18.05.2013, 09:47

Gdzie jest wypowiedź gościa z SUN ? Czyżby jeszcze nie doszedł do siebie po porażce? No niestety ktoś w końcu pojechał z Wami i nie tłumaczyć się, że nie mieliście ludzi, dwóch czołowych zawodników było, dobre pokrycie i d... nie pograli za dużo.

• +4

_gość

18.05.2013, 12:51

I po co sie napinasz ? Raz sie wygrywa a raz przegrywa , rekamowi wyszedl mecz , zagrali dobrze w obronie i perfekcyjnie w ataku , ich napastnik wjezdzal w obrone jak masło , odłączyli tez dwoch najlepszych graczy i wynik jest jaki jest . powodzenia dla wszystkich ekip ;)

• +1

hm_gość

19.05.2013, 14:52

zapowiada sie znowu bardzo ciekawy meczyk Rekam - Latocha po ograniu Sun Senter Rekam bedzie chciał udowodnic ze to nie byl przypadek ze wygrali ten mecz ale mimo wszystko postawilbym na Latoszke ktora jest nieobliczalna.......

20.05.2013, 22:49

Flex mial wiecej szczescia. Jesli Latoszka by trafiła to co miała to mogłoby sie skonczyc pogromem... Go Latocha

21.05.2013, 15:33

Miała okazje po flex oddał pole gry po zdobyciu pierwszej bramki. Pierwsze połowa była dla flexa druga dla latochy. Ale kibice zawsze pamietają końcówki spotkań a nie początki

• Fan Flex _gość

21.05.2013, 15:04

do Fan Latochy

a co jakby flex wykorzystał wszystkie swoje sytuacje???pogrom ale w drugą stronę.

IP: 109.197.xx7.xx3
  • hmy,,_gość

21.05.2013, 19:21

..

Chłopcze o jakich setkach ty mówisz dla flexa ?,Pomysl dwa razy zanim coś napiszesz ..

IP: 81.219.xx2.xx5
  • Flex_gość

22.05.2013, 09:24

Będą rewanże to się okaże,co do meczu to faktycznie ostatnie 10 minut to popisy bramkarza flexa ale w pierwszej połowie powinno być z 5:1 dla flexa(latocha nie istniała)

IP: 164.126.xx2.xx4