Festyn samorządowo-komunalny - część 2

W sobotę, 26 maja, już po raz szósty, odbył się Festyn Samorządowo-Komunalny. Festyn był adresowany do całych rodzin, a szczególnie do dzieci. Jak co roku, nie zabrakło atrakcji. Były m.in. warsztaty, gry, zabawy, dmuchańce, przejażdżki konne, koło fortuny, mini plac zabaw - tzw. strefa malucha, malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków, animacje dla dzieci, seegwaye (godz. 15-19), pokaz i warsztaty rycerskie w wykonaniu Bractwa Rycerskiego KERIN, przejażdżki konne. Na najmłodszych czekały darmowe lody, a na wszystkich poczęstunek, m.in. staropolskie podpłomyki. Swoje stoiska a atrakcjami przygotowały firmy komunalne i zaprzyjaźnione (TTBS, ZUOS, ZWiK, ZUK, Clean Bud, PUM Obwodowy Urząd Miar i Wag. Nie zabrakło też stanowisk Miejskiej Biblioteki Publicznej, Fabryki Sztuk, Centrum Kultury i Sztuki. Wszędzie czekały gry, zabawy i można było zdobyć pieczątkę do koła fortuny. Była też możliwość skorzystania z bezpłatnych badań lekarskich.
Wieczorem rozpoczęła się część koncertowa. Gwiazdą była formacja Piękni i Młodzi.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania zdjęć bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Jak oceniasz tę galerię zdjęć?
Ocena ogólna tej galerii: 4.5
Przejdź do serwisu wideo
Wywiady, reportaże, relacje Telewzji Tczew
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +5

  Tadzio_gość

  27.05.2018, 12:22

  Było super, mnóstwo ludzi i atrakcji dla dzieci

  Odpowiedz
  IP: 94.254.xx5.xx6 
 • -1

  basia_gość

  27.05.2018, 18:24

  i tak pozyskali głosy na nadchodzące wybory...jak to się mówi ,, kiełbasa wyborcza,, dwie pieczenie przy jednym ogniu,, Najważniejsze jest teraz -basiajutro nie musi być, byle piwa starczyło.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx9.xx1 
 • +3

  xxx_gość_gość

  27.05.2018, 20:36

  ....... Zdjęcia .......

  A gdzie zdjęcia ZWiK Sp. z o.o. ??? Panie Prezydencie ....... głównego sponsora !!!

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx6.xx4 
 • +1

  Sunken_gość

  27.05.2018, 21:29

  Pozdrawiam Panią ze zdjecia nr 35 :)

  Odpowiedz
  IP: 79.191.xx4.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.