Święty Mikołaj odwiedził Tczew

6 grudnia do Tczewa przyjechał święty Mikołaj. Na placu przed dworcem nie zabrakło wspólnych tańców i śpiewów. Przybyli także rowerzyści, którzy wzięli udział w mikołajkowym, charytatywnym przejeździe. Świąteczny nastrój będzie trwał w Tczewie przez cały weekend - na placu Hallera i przyległych ulicach odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy - z mnóstwem kramów i atrakcjami dla najmłodszych.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania zdjęć bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Jak oceniasz tę galerię zdjęć?
Ocena ogólna tej galerii: 2.09
Przejdź do serwisu wideo
Wywiady, reportaże, relacje Telewzji Tczew
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (7)
dodaj komentarz

 • +13

  Zuzia Tczew_gość

  06.12.2019, 22:10

  Mikołajki

  Całe wydarzenie to nieporozumienie, impreza organizowana przez miasto powinna mieć zabezpieczenie przynajmniej w postaci Straży Miejskiej. Zamiast tego mikołaj był "zabezpieczany" przez grupę lokalnych meneli, którzy ku swojej uciesze pomimo obecności dzieci postanowili robić sobie zdjęcia z mikołajem wpychając się dzieciom w kolejkę. Gwoździem programu okazała się menelica, która podczas swoich tańców i sesji fotograficznej z mikołajem była tak pijana, że potknęła się i zerwała perukę i okulary mikołajowi. Nie muszę chyba mówić jakie wrażenie wywarło to na dzieciach (reakcja mojego dziecka to natychmiastowa chęć ucieczki, oraz pytanie czy to nie był prawdziwy mikołaj). W temacie świętego mikołaja niestety widać ze była to osoba z łapanki, która wybiórczo rozdawała jedynie niektórym dzieciom cukierki (za to wszyscy wspomniani wcześniej menele zostali wynagrodzeni tymi cukierkami). Na marginesie sugestia dla organizatorów na przyszły rok, cukierki typu szklaki mogą być niebezpieczne dla kilkuletnich dzieci.

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx6.xx0 
 • +10

  Gośc_gość_gość_gość_gość

  07.12.2019, 23:54

  Mieszane uczucia !!

  Impreza na miarę zarządu miasta i radnych z wyboru elektoratu ! Przykre i żenujące widowisko na oczach dzieci i gości przyjezdnych !!

  Cytuj
  IP: 188.147.xx8.xx3 
  +3

  Adrian_gość

  08.12.2019, 18:01

  szklaki tylko dla meneli!

  W temacie cukierków - oficer cukierkowy w UM na pewno wyciągnie wnioski z tegorocznej wpadki i w przyszłym roku już nie będzie szklaków. A mówiąc poważnie - jak ma wyglądać taka impreza skoro organizują ją ludzie z UM mentalnie niewiele różniący się od tych wszystkich meneli spod dworca???

  Cytuj
  IP: 83.21.xx3.xx9 
 • +9

  tczewianka_gość

  06.12.2019, 22:36

  bal meneli z mikołajem

  MENELI i ćpunów przed Galerią kociewska nie brakuje , mieli dziś okazję zaistnieć z mikołajem w imprezie. DZIS policja i MOPS szukał ich po schowkach ,ale wyszli z nory i bawili się z mikołajem .TAK wyglądała impreza zorganizowana przez KOGO ??????

  Odpowiedz
  IP: 79.163.xx4.xx4 
 • he he he_gość

  07.12.2019, 00:08

  To nie Mikołaj tylko krasnal ogrodowy- za dużo amerykańskiej propagandy!!!! Mikołaj był biskupem - miał mitrę a nie czapkę i pastorał. A to wasze gówno to marna podróbka Coca Coli

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx7.xx0 
 • -1

  miki_gość

  07.12.2019, 13:49

  Nie igrajcie z mikołajem jedni za niego zostali skazani :):):)

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx7.xx7 
 • +1

  mieszkaniec_gość

  08.12.2019, 15:22

  mikołaj

  Ciekawe, czy prezesi miejskich spółek byli w tym roku grzeczni i dostali prezenty?

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx9.xxx 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.