Noc Muzeów w Tczewie

13 maja po raz kolejny Fabryka Sztuk włączyła się w organizację Europejskiej Nocy Muzeów. Tym razem przenieśliśmy się w czasy królowej Bony. Czekała nas przygoda z tańcem, muzyką, sztuką plastyczną i historią. Temat przewodni nawiązywał do wystawy "Ze Skultetem i Kopernikiem przez XVI w." autorstwa Józefa Ziółkowskiego. Podczas Nocy Muzeów zaplanowano mnóstwo atrakcji - Prezentację tańców włoskich, pokaz mody renesansowej, czy pokaz żonglerki flagami. Swoje atrakcje przygotowało też Centrum Konserwacji Wraków Statków i Muzeum Wisły. Zapraszamy do relacji zdjęciowej Jacka Cherka.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania zdjęć bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Jak oceniasz tę galerię zdjęć?
Ocena ogólna tej galerii: 3.66
Przejdź do serwisu wideo
Wywiady, reportaże, relacje Telewzji Tczew
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +3

  klk_gość

  14.05.2023, 19:36

  Większość oferty skierowana do dzieci.... jednak ilość odwiedzających wskazuje na fakt, że mieszkańcy spragnieni są tego typu wydarzeń.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx7.xx2 
 • -6

  qq_gość

  14.05.2023, 20:42

  wszystkie bzdury w ckis...malowanki rysowanki i jakies tam tańce. Jakies zdjęcia spoza też będą czy to wszystko z nocy muzeów na wsi?

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx2.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.