Festyn Przyjaźni "Tacy Sami"

8 września odbyła się już XIV edycja Festynu Przyjaźni "Tacy Sami", który uświetnia obchody Ogólnopolskiego Dnia Solidarności z Osobami Chorymi na Schizofrenię. Festyn rozpoczął się przemarszem integracyjnym, który wyruszył sprzed tczewskiego ratusza w kierunku placu Hallera. Imprezę zorganizowały Środowiskowe Domy Samopomocy MOPS w Tczewie i Polski Komitet Pomocy Społecznej. Całość już na stałe wpisała się w kalendarz miejskich imprez odbywających się na tczewskiej starówce. Co roku impreza kontynuowana jest na rynku Starego Miasta, gdzie odbywają się występy artystyczne o charakterze integracyjnym
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania zdjęć bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Jak oceniasz tę galerię zdjęć?
Ocena ogólna tej galerii: 1.33
Przejdź do serwisu wideo
Wywiady, reportaże, relacje Telewzji Tczew
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +5

  kik_gość

  08.09.2017, 13:58

  Inicjatywa słuszna i dobra, ale dlaczego odbywa się w godzinach pracy normalnych ludzi? Przecież zorganizowanie tego w sobotę w południe zapewniło by duże zainteresowanie społeczne i odniosło szerszy informacyjny skutek. Dlaczego tak wiele obchodów i uroczystości odbywa się w naszym mieście w godzinach południowych? W jaki niby sposób mieszkańcy mają brać w nich udział? Mamy barć dzień wolny?

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx2.xx2 
 • +1

  roki_gość_gość

  08.09.2017, 14:05

  no bo urzędasy nie muszą siedzieć w pracy a czas leci

  Cytuj
  IP: 188.146.xxx.xx1 
  +1

  iki_gość

  08.09.2017, 14:30

  Walnij się.W sobotę połowy by nie było!!!!

  Cytuj
  IP: 79.187.xx2.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.