Fredraszki w Tczewie

Teatr Narodowy... przyjechał do Tczewa. Sztukę w reżyserii Jana Englerta można było zobaczyć na deskach CKiS. "Fredraszki" to Fredro w dialogu z postaciami własnych sztuk. Flirty i romanse, skrząca dowcipem zabawa z teatralną tradycją, a zarazem niespotykanie szczera refleksja starzejącego się autora nad człowiekiem i światem.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania zdjęć bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Jak oceniasz tę galerię zdjęć?
Ocena ogólna tej galerii: 1
Przejdź do serwisu wideo
Wywiady, reportaże, relacje Telewzji Tczew
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • ka_gość

  12.05.2015, 08:39

  zdjecia

  A gdzie zdjęcie Justynki?

  Odpowiedz
  IP: 79.189.xx0.xx0 
 • bsz_gość

  12.05.2015, 10:14

  Super !

  Super spektakl.Doborowa obsada.Sala wypełniona po brzegi.Widać jakie zapotrzebowanie w Tczewie na tego typu imprezy.Prosimy o więcej !

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx8.xx4 
 • +1

  tczewianka_gość

  12.05.2015, 19:14

  Żal...

  Nie mogę pojąć, dlaczego wkładają Państwo (tcz.pl) minimalny wysiłek w informowanie o nadchodzących wydarzeniach kulturalnych, w czasie, w którym zdążylibyśmy się wybrać, a z lubością piszą Państwo szumne teksty, jak cudnie było. Ileż razy żałowałam, że dowiedziałam się za późno, post factum. Tak jest i tym razem. Nie można bylo napisać, że teatr przyjedzie? Przecież materiał dałby się zmontować... Tak się składa, że nie mam czasu biegać po stronach wszystkich instytucji kulturalnych, żeby być na bieżąco, a te newsy hasłowe u państwa o nadchodzących imprezach są tak zdawkowe, że szkoda gadać...

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx7.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.