Kultura w sąsiedztwie na Suchostrzygach

Centrum Kultury i Sztuki na okres wakacyjny ogłosiło ofertę działań kulturalno - rozrywkowych w rożnych częściach miasta. Pierwszy piknik rodzinny w ramach "Kultury w sąsiedztwie" odbył się w ubiegłą sobotę na Suchostrzygach (skwer przy ul. Żwirki). Dzieci razem z rodzicami obejrzały spektakl "Śmieciowisko" w wykonaniu Teatru Qfer z Gdańska oraz wzięły udział w przeróżnych zabawach i koncercie Centrum Uśmiechu "Poznajemy to, co jemy". Następne kameralne pikniki odbędą się: w niedzielę, 23 lipca na Kanonce; m.in. spektakl "Polowanie na motyle" + koncert "Piosenki Krzysztofa Krawczyka śpiewa Mirosław Deredas". W niedzielę, 20 sierpnia zapraszamy na Górki (Skwer 750 - lecia miasta Tczewa) tam zaplanowano m.in. spektakl "Pchła Szachrajka" + koncert "Motylem Jestem, czyli Najpiękniejsze Piosenki Ireny Jarockiej". Początek festynów o godzinie 15:00. Szczegóły na stronie: https://ckis.tczew.pl/repertuar.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania zdjęć bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Jak oceniasz tę galerię zdjęć?
Ocena ogólna tej galerii: 3
Przejdź do serwisu wideo
Wywiady, reportaże, relacje Telewzji Tczew
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • -5

  wszystkiego dobrego_gość

  03.07.2023, 14:05

  Marienburg, Malbork

  w moim tutejszym rodzinym miescie Koeln Mariennburg, to jest bardzo bogata dzielnica , takze wczesniej Tina Turner zamieszkala w kolonii Marienburg

  Odpowiedz
  IP: 37.201.xx2.xx9 
 • wow _gość

  04.07.2023, 19:30

  Kolonia jest pieknym

  wow, Kolonia jest pieknym miastem

  Cytuj
  IP: 37.201.xx2.xx9 
 • +3

  rfef_gość

  03.07.2023, 14:24

  Błazenada i zakłócanie porządku

  Jakim trzeba być idiotą żeby organizować taki cyrk w samym środku największego tczewskiego osiedla. Ilość uczestników biorących udział w tej farsie potwierdza fakt, że była to nieudolna i niepotrzebna impreza zorganizowana przez przypadkową osobę.

  Odpowiedz
  IP: 87.205.xx8.xx3 
 • -3

  Gość _gość

  03.07.2023, 23:01

  Impreza i po!

  Impreza udana i wskazana w tym szarym mieście! Natomiast po imprezie, wyrwana ławka i połamane listwy! Był organizator, są kamery i taka wtopa!!!

  Cytuj
  IP: 188.147.xx0.xx6 
 • +5

  Śmiech na sali _gość

  04.07.2023, 02:14

  Nie rozumiem tej imprezy

  Święto Holi wywodzi się z hinduizmu i jest obchodzone wiosną. Nic tylko czekać aż zaczniemy składać pokłony słońcu... Organizator ostro popłynął, być może owe proszki mu zaszkodziły.

  Odpowiedz
  IP: 31.0.xx7.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.