Powiatowa Spartakiada Seniorów

16 listopada w II LO w Tczewie odbyła się Powiatowa Spartakiada Seniorów. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie oraz Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji. W zawodach udział wzięli Seniorzy z Tczewa, Seniorzy Uniwersytetu w Pszczółkach, Uniwersytet Trzeciego Wieku w Malborku, Tczewski Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku w Gniewie. Każda drużyna liczyła 10 zawodników. Seniorzy rywalizowali w dyscyplinach sprawnościowych prowadzonych przez nauczycielkę SP Nr 11 w Tczewie Edytę Nobis. Na zakończenie zawodów zespoły otrzymały puchary Fair Play 2019, a wszyscy uczestnicy uhonorowani zostali pamiątkowymi medalami oraz nagrodami.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania zdjęć bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Jak oceniasz tę galerię zdjęć?
Ocena ogólna tej galerii: 1.28
Przejdź do serwisu wideo
Wywiady, reportaże, relacje Telewzji Tczew
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • Tpag_gość_gość_gość_gość_gość_gość

  18.11.2019, 08:14

  Nie dawno bylem w ośrodku rehabilitacji Jantar to dziadki z babkami na zajęciach polamani A w nocy skakali do siebie przez balkony na trzepanko szkoda że nie można dołączyć zdjęć

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx2.xx0 
 • klawdia_gość

  18.11.2019, 13:57

  No i...Brawa dla Nich. Niech żyje Miłość. Piszemy :niedawno.

  Cytuj
  IP: 94.254.xx0.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.