Operetka Wiedeńska Krew

Jest rok 1815. Napoleon został zesłany na Elbę. Trwa Kongres Wiedeński zwołany przez zwycięskie narody. Ale jak zauważył Charles-Joseph – książę de Ligne: “Kongres nie czynił postępów, kongres tańczył”… Ba, cały Wiedeń szalał w rytmie walca i polki. Takie jest tło “Wiedeńskiej krwi” Johanna Straussa II – operetki, w której kipi od emocji i radości. Jest w niej wszystko, co tak lubią miłośnicy operetki: melodyjna muzyka, niezwykłe zwroty akcji, humor, cudowne wnętrza, piękne kobiety, przystojni mężczyźni… i bal – słowem, esencja operetkowej sztuki
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania zdjęć bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Jak oceniasz tę galerię zdjęć?
Ocena ogólna tej galerii: 4.33
Przejdź do serwisu wideo
Wywiady, reportaże, relacje Telewzji Tczew
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • Tomek_gość

  23.04.2013, 17:42

  Operetka

  Wspaniała sztuka ! Po raz kolejny kawał dobrej roboty w Tczewie. To kolejny dowód na to, że w Tczewie zaczyna się dziać wiele dobrego !

  Odpowiedz
  IP: 164.127.xx8.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.