Pchli Targ

4 czerwca na ulicach Starego Miasta odbył się pchli targ. To wydarzenie ma już w Tczewie kilkunastoletnią tradycję. Początkowo targ zlokalizowany był wyłącznie na placu Hallera. Podczas tegorocznej edycji wystawcy rozstawili swe kramy również na ul. Mickiewicza, Krótkiej, czy Skwerze Doktora Schefflera. Ponad stu wystawców sprzedawało przedmioty kolekcjonerskie i wyroby handmade. Handel pod gołym niebem uatrakcyjniła muzyka na żywo i występy artystów ulicznych. Zostanie zorganizowana też strefa zabaw dla dzieci. Organizatorem wydarzenia była Fabryka Sztuk.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania zdjęć bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Jak oceniasz tę galerię zdjęć?
Ocena ogólna tej galerii: 3
Przejdź do serwisu wideo
Wywiady, reportaże, relacje Telewzji Tczew
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • -6

  wewer_gość

  04.06.2023, 17:47

  Gorące dziewczyny w twoim mieście chcą gorącego seksu, bez pieniędzy i związków, wszystko jest anonimowe i poufne, rejestracja jest bezpłatna ----- tnij.tcz.pl/?u=13afd3

  Odpowiedz
  IP: 146.70.xx8.xx2 
 • +5

  Edek_gość

  04.06.2023, 20:18

  Twoja stara jest najlepsza.

  Cytuj
  IP: 2.58.xx4.xx2 
 • ..._gość_gość

  04.06.2023, 18:44

  Pytanko

  Kto był w ogóle pomysłodawcą aby pchli targ zaczął się w Tczewie odbywać?

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.