"Świeć przykładem" nie tylko poza miastem

1 października rozpoczęła się ogólnopolska akcja Policji "ŚWIEĆ PRZYKŁADEM". Jej celem jest upowszechnianie zwyczaju zakładania elementów odblaskowych nie tylko poza obszarem zabudowanym, ale także w miastach. To szczególnie ważne w okresie jesienno-zimowym. Prawidłowo noszone elementy odblaskowe powinny być umieszczone w takim miejscu, by znalazły się w polu działania świateł samochodowych i były widoczne dla kierujących nadjeżdżających z obu kierunków. Najlepiej założyć odblask możliwie nisko sylwetki, wówczas wcześniej pada na niego snop światła.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: brak oceny
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 9970 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
9 905 646 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +4

  sg_gość

  08.10.2021, 11:17

  Świeć przykładem i NIE OŚLEPIAJ INNYCH źle ustawiona lampą w rowerze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx2.xx4 
 • +1

  Sławek EU07_gość

  09.10.2021, 11:30

  W rowerze

  Fabryczna lampa rowerowa nie oślepia bo ma małą moc, są lampy LED o większej mocy zasilane z akumulatorów Li-Ion, ale są chyba nielegalne w ruchu drogowym.

  Cytuj
  IP: 109.197.xx8.xx8 
 • +3

  Rex_gość

  10.10.2021, 19:59

  Wstyd

  Tczew nie dołączył do protestów prounijnych

  Odpowiedz
  IP: 91.13.xx3.xx1 
 • pełen podziwu dla mądrych_gość

  18.10.2021, 10:03

  Każdego rowerzystę i pieszego z odblaskiem, kamizelką, latareczką...osobiście bym uściskał i pogratulował rozumu, zdrowego rozsądku oraz poszanowania dla życia swojego i cudzego. To naprawdę niewielki wysiłek...a jak bardzo może pomóc!!! Rano jest ciemno, częstokroć mokro. Nawet przy dobrym wzroku...zza kierownicy ogrom punktów świetlnych i ich odbić czasami utrudnia dostrzeżenie co jest czym. Naprawdę, szczerze i z olbrzymim szacunkiem dla wszystkich, którzy MYŚLĄ i STARAJĄ SIĘ BYĆ WIDOCZNI. Pozdro dla wszytskich. Udanego dnia

  Odpowiedz
  IP: 153.19.xx3.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.