Córka chorej na COVID-19: "Musiałam prosić się o test. Oto moja historia..."

Jest już poniedziałek. W sobotę u mojej mamy stwierdzono pierwszy na Pomorzu przypadek zakażenia koronawirusem. Od tego dnia odbywam kwarantannę i czekam na swój wynik. Wciąż go nie ma i nie wiem, kiedy go otrzymam. O samo badanie, uwierzcie... musiałam się prosić. Zmagam się z hejtem, wrogością jak i dobrocią. Ale od początku, jestem Martyna i opowiem Wam swoją historię.

We wtorek pojawił się u mojej mamy uścisk na skroniach, niewysoka gorączka, nie były to oczywiste objawy wirusa, o których trąbią wszędzie. W tym dniu miałam z nią kontakt. We wtorek prowadziłam zajęcia w Skowarczu, w środę w Rokitki Park (jestem instruktorką fitness). Moja mama czuła się coraz lepiej, lecz dla świętego spokoju wraz z koleżanką w czwartek pojechała upewnić się, czy wszystko ok. W czwartek i piątek postanowiłam poczekać na wyniki w domu, dlatego nie pojawiłam się na żadnych zajęciach. W sobotę rano otrzymaliśmy wynik mamy... Od tego momentu mój telefon nie przestawał dzwonić do godziny 21, kiedy go wyłączyłam...

Sytuacja, w której się znalazłam, nie jest łatwa dla mnie i dla moich bliskich. W Internecie każdy z nas apeluje o pomoc i wsparcie dla innych ludzi w tej trudnej sytuacji, podczas gdy ja otrzymuje wiadomości mające znamiona groźby... Gdybym tylko miała jakiekolwiek podejrzenie, że ja lub moja mama jesteśmy zarażone, to nigdy w życiu nie prowadziłabym zajęć i nie narażała nikogo na potencjalne niebezpieczeństwo. Proszę, wykażmy się odrobiną empatii i zrozumienia. Mama wciąż nie ma wszystkich objawów wirusa. Ma się dobrze. Ja czekam na wyniki. Wzajemne oskarżanie i wszechobecny hejt w żaden sposób nie pomoże w walce z koronawirusem...

Przedstawiciele klubu oraz ja podkreślamy stanowczo, że podjęto wszelkie środki ostrożności oraz bezpieczeństwa naszych podopiecznych.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 1.98
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 9910 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
9 808 260 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej