XII In Memoriam za nami. Organizatorzy już myślą o kolejnej edycji

W ub. weekend zakończył się XII In Memoriam Festiwal Grzegorza Ciechowskiego. Grand Prix zdobył zespół The Shipyard, zaś Nagrodę Prezydenta Tczewa - Jakim Cudem. Nagroda Prezydenta Gdańska powędrowała do Mai Babyszki, a Nagroda Starosty Tczewskiego do grupy The Pleasure is Mine. Nagrodę fanklubu "Republika Marzeń" zdobył projekt "Szepty i Krzyki". Gwiazdą tegorocznego festiwalu była grupa Myslovitz. Organizatorzy już myślą o kolejnej edycji i szukają sponsora strategicznego. O festiwalu rozmawiamy z jego pomysłodawcą, Józefem Golickim.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 4.33
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 8850 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
8 861 444 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +5

  _gość

  30.08.2013, 08:36

  e tam - tczewskie firmy akurat zgodzą się coś sponsorować - chyba, że po tysiaku się zrzucą. może warto zwrócić się do sieci telefonii, czy browarów

  Odpowiedz
  IP: 78.31.xx7.xx5 
 • -3

  audiofil_gość

  30.08.2013, 17:15

  prawdziwa ranga festiwalu

  Myślę, że ministerstwo kultury powinno zainteresować się festiwalem tak wybitnego artysty krajowego i stworzyć godziwe finansowanie już z poziomu ministerstwa, stawiając jednak warunki co do dyscypliny, kanonów i formy przedsięwzięcia. Skoro finansuje się pierdoły - to na to tym bardziej powinni ministrowie znaleźć pieniądze. Na pewno patronat mediów ogólnopolskich, mających większą słuchalność i znaczenie. Do finansowego wspomagania można poprosić oczywiście zakłady produkcyjne z dochodowych branż - chyba wszystkim powinno się to opłacić ? Koniecznie należy całkowicie spolszczyć nazwę tego festiwalu - trzeba o tym rzeczywiście pomyśleć. Wiele za tym przemawia, a nikt nie straci. Szanujmy siebie cokolwiek. Klasy imprezie dodali by znani prezenterzy radiowi w całej Polsce. Zróbmy wreszcie coś by dodać nieco faktycznej rangi temu festiwalowi - chyba warto ?

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx9.xx8 
 • GTC_gość

  01.09.2013, 01:28

  w temacie

  zrobie sobie drinka (następnego)

  Odpowiedz
  IP: 83.27.xx1.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.