W projekcie budżetu miasta na 2024 rok zabezpieczono na budowę parkingu przy ulicy Saperskiej. Teren już od dawna jest wykorzystywany przez okolicznych mieszkańców jako miejsce do parkowania, ale daleko do mu jakichkolwiek standardów. Budżet będzie głosowany na grudniowej sesji. Po jego przyjęciu urzędnicy będą przygotowywać się do wyłonienia wykonawcy na realizację tego zadania.
Na Saperskiej powstanie parking na 60 miejsc
TELEWIZJA INTERNETOWA: NAJNOWSZE
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: brak oceny
Ocena ogólna tego wideo: brak oceny
Subskrybuj kanał Tcz.pl
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
12 815 573 wyświetleń wszystkich filmów
12 815 573 wyświetleń wszystkich filmów
Pokaż:
Najnowsze
Komentarze (10)
dodaj komentarz
ja_gość_gość
14.12.2023, 10:04
Płatny??
Saperska 10_gość
14.12.2023, 11:33
pomysł Z. Urbana będzie zrealizowany
Oj minęło kilka ładnych lat od pomysłu radnego Urbana do budowy na tym klepisku parkingu. Kilka (9 chyba) lat od pomysłu do jego realizacji. Ale w końcu się udało i za to brawa bo parking jest tam potrzebny. Wcześniej z trawnika zrobiono parking wzdłuż płotu przy szkole SP 11 od rozdzielni elektrycznej do wjazdu. Oba pomysły konsultowano podczas wywiadówek z rodzicami dzieci z tej szkoły. Zebrano wtedy dużo podpisów rodziców. To były czasy, w których niektórym radnym się jeszcze chciało.
Fran _gość_gość
14.12.2023, 10:22
Pis odsunięty od władzy. I już coś pożytecznego się zaczyna robić
1 z 7 mld_gość
14.12.2023, 10:56
ale ty głupi jesteś, ja pierd....
Baba_gość_gość
14.12.2023, 11:07
Taki fajny wpis
Taki fajny wpis i mial otrzymac nastepnegu plusa. A tu minus wyskakuje. Ta piswska b....da nieumie przegrywac. Ale sie stalo i to BARDZO DOBRZE !!!! Pozdrawiam.
Łukasz _gość_gość
14.12.2023, 10:41
Wybudują
Wybudują za pieniądze Unijne a za dwa lata szlabany postawią i zaś będą trzepali kasę...
Pedro._gość_gość_gość
14.12.2023, 11:44
...
Parking znowu dla dojeżdżających pociągami do praccy...
_gość
14.12.2023, 13:10
Tylko dlaczego płatny
powinien być za darmo !
ggoośśś_gość
14.12.2023, 20:36
za darmo
Nikt nie mówi, że parking będzie płatny, chyba że miasto planuje rozszerzyć strefę płatnego parkowania.
nijl_gość
15.12.2023, 09:44
Wjazd do tczewa powinien być płatny. Ludzie powinni korzystać z darmowej komunikacji