Zamknięty samochód to śmiertelna pułapka. Jak reagować, gdy w środku dziecko lub pies?

Lato w pełni. Niestety, zdarza się, że wakacyjne rozluźnienie sprawia, że niektórzy zapominają o pozostawionym w samochodzie dziecku lub zwierzęciu. Tymczasem okazuje się, że nawet kilkudziesięciominutowy pobyt w nagrzanym aucie może spowodować śmierć w strasznych męczarniach. Co zatem zrobić, jeśli widzimy uwięzione w pojeździe dziecko, czy psa? O właściwym traktowaniu zwierzaków podczas upalnej pogody przypominają z kolei tczewscy Animalsi. Okazuje się, że gdy jest gorąco, nasi czworonożni pupile wymagają specjalnej troski. Niestety, mimo apeli statystyki są zatrważające. Co roku zdarzają ofiary śmiertelne w wyniku ludzkiej niefrasobliwości. Wystarczy kwadrans w gorącym aucie, żeby dziecko doznało urazów mózgu lub nerek, które zagrażają życiu. Przy 40 stopniach Celsjusza organy wewnętrzne przestają działać. Przy 41,6 stopnia maluch umiera.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: brak oceny
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 8390 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
8 384 730 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +4

  Gość nr 1_gość

  01.07.2019, 12:38

  Ale śliczny piesio .

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx0.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.