Tczewskie Sobótki

Jak co roku tczewskie lato rozpoczynamy na Sobótkach. W sobotę 22 czerwca na Bulwarze Nadwiślańskim odbyła się pierwsza odsłona imprezy. Na przybyłych czekało wiele atrakcji m.in. Krasnal Europark, Holi Festival Poland -Święto Kolorów. Nie zabrakło też koncertów - zagrały Made in Poland, Czarne Kwiaty i Enej. Z kolei w niedzielę na tczewskiej scenie zobaczyliśmy część drugą - występy m. in. Zespołu Tańca Ludowego "Aizkrauklis" z Łotwy, Zespół Pieśni i Tańca "Łapanowianie", Cherries in Ski - a na deser zagrała Kobranocka. Dwudniowa impreza na dobre rozpoczęła sezon letniej kanikuły.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: brak oceny
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 8890 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
8 940 254 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +1

  Johnny szalony_gość

  02.07.2019, 13:39

  Kocham tczeskie imprezy

  Czarne Kwiaty is the best! Hipster`s POWER!

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx8.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.