Zakończył się remont sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 5

Zakończył się remont sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 5. Obecnie trwają procedury odbiorowe. Do końca miesiąca sala zostanie przekazana uczniom. Koszt remontu to blisko 1 mln 400 tys zł. Wykonawcą było Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe TAMUR ze Starogardu Gd. W ramach gruntownego remontu wykonano m.in. wszystkie nowe instalacje (wodno-kanalizacyjną, przeciwpożarową, elektryczną, wentylacyjną) oraz przyłącza, odnowienie elewacji, remont dachu, czy przebudowę pomieszczeń magazynowych oraz zaplecza sanitarnego i szatni. Pojawiło się też nowe wyposażenie sali gimnastycznej i szatni.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 4.83
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 8930 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
8 997 550 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +2

  jaa_gość

  27.10.2015, 14:07

  gratulujemy! może chociaz w tej szkole sala będzie

  używana.. bo w SP 10, to nie wiem kto z tej sali korzysta, służy chyba tylko na uroczystości, bo dzieci na korytarzach ćwiczą, albo na dworzu, czy to słonce, czy to deszcz, czy to śnieg i mróz, często na krótkich spodenkach, co w innych szkołach jest nie do przyjęcia.. ciężko nauczycielom poinformować dzieci przed lekcją, że idą na dwór i mają się odpowiednio ubrać..

  Odpowiedz
  IP: 195.191.xx0.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.