Sezon grzewczy rozkręca się na dobre. Strażacy mają specjalny apel

Sezon grzewczy rozkręca się na dobre. W okresie jesienno-zimowym, w mieszkaniach i domach jednorodzinnych wzrasta ryzyko powstania pożarów. Najczęściej dochodzi do nich w wyniku wad, albo niewłaściwej eksploatacji urządzeń grzewczych, elektrycznych i gazowych. W tym samym okresie odnotowywany jest także wzrost liczby zatruć tlenkiem węgla, zwanym "cichym zabójcą", gdyż jest niewidoczny oraz nie ma smaku, ani zapachu. Dlatego strażacy przypominają o tym, o czym przed zimą nie można zapomnieć. Ostatnie miesiące są wyjątkowo tragiczne, jeśli przyjrzymy się strażackim statystykom. W pożarach na terenie powiatu tczewskiego zginęły już cztery osoby. Tragedie miały miejsce m. in. na ulicy Podgórnej oraz w podtczewskim Maleninie.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: brak oceny
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 8930 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
8 988 842 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • qq_gość

    14.11.2018, 18:49

    Z tego nic nie wynika. Jakby napisał redaktorek aby sprawdzić przewody kominowe, szczelność instalacji gazowej, uzbroić się w czujnik co to by była dla mnie informacja. A tak to tylko się dowiedziałem że już 4os sobie polepszyły

    Odpowiedz
    IP: 5.173.xx2.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.