SP2. Nowy rok szkolny w nowym budynku

Od początku września uczniowie Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Gdańskiej uczą się w nowym, dobudowanym segmencie. Celem zakończonej inwestycji było stworzenie 6 nowych przestronnych klas lekcyjnych wraz z zapleczem sanitarnym - łącznie z 5 łazienkami, w tym 1 dla niepełnosprawnych. Powierzchnia użytkowa dobudowanego segmentu to 625 m2. Obiekt jest dwukondygnacyjny, wyposażony w instalację fotowoltaiczną. Inwestycja realizowana przez miasto Tczew rozpoczęła się w sierpniu 2021 roku i trwała do końca sierpnia br. Wykonawcą robót budowlanych jest firma SMOK ze Starogardu Gdańskiego. Wartość zadania to 3,2 mln zł.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 5
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 10500 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
10 786 867 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +10

  EkO_gość

  15.09.2022, 12:46

  Super! Tylko mam nadzieję, że budynek po dawnym gimnazjum nie stanie się teraz odstraszającym pustostanem!

  Odpowiedz
  IP: 82.160.xx7.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.