"Rowerem do pracy". Kręć kilometry i zamieniaj na nagrody

Rozpoczyna się VIII edycję konkursu "Rowerem do Pracy". Konkurs ma na celu promocję roweru jako codziennego środka transportu. Pracownicy zatrudnieni w firmach z siedzibą i/lub oddziałami na terenie Tczewa mają szansę zawalczyć o lepszą kondycję, świeższe powietrze i miasto bez korków. Konkurs "Rowerem do Pracy" jest jednym z narzędzi do zmiany zachowań transportowych mieszkańców naszego miasta. Urzędnicy liczą na aktywny udział mieszkańców we wprowadzaniu tej zmiany.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 1
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 12200 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
12 185 085 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • Malkolm_gość

  07.03.2024, 10:04

  Tak kurła do Gdańska na rowerze dojade

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx7.xx1 
 • Gość_gość

  07.03.2024, 11:13

  Rower

  Na J.Narodu 27 od tygodnia stoi rower,nikt się do niego nie przyznaje.Może ktoś szuka swojego?

  Odpowiedz
  IP: 31.60.xx2.xx5 
 • Jan_M_gość

  09.03.2024, 08:58

  podziękowanie

  Bardzo dziękuję Panu Grzegorzowi Pawlikowskiemu, za bardzo duży wkład pracy w całą infrastrukturę rowerową na terenie miasta Tczewa. Rocznie przejeżdżam rowerem około 5 tys. km. i widzę pozytywne działania przedstawiciela władz naszego miasta.

  Odpowiedz
  IP: 83.8.xx9.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.