Walczą ze szkodnikiem, który niszczy kasztanowce

Na terenie Tczewa trwa walka ze szrotówkiem kasztanowcowiaczkiem. Szkodnik zagraża kasztanowcom rosnącym na terenie polskich miast. Akcja jest prowadzona na zlecenie tczewskiego ratusza już kolejny rok z rzędu. Szrotówek kasztanowcowiaczek powoduje wysychanie liści na kasztanowcach w całej Europie. W bieżącym roku w mieście zostało objętych tymi zabiegami - 200 szt. starszych drzew kasztanowca, które rosną na terenach miejskich w większych skupiskach.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: brak oceny
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 10300 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
10 289 104 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • Gosc_gość

  09.05.2022, 16:32

  Sama natura

  Sama natura

  Odpowiedz
  IP: 64.88.xx7.xx1 
 • Andzia _gość

  10.05.2022, 05:36

  Szkodnik

  Żeby dobrze walczyć z tym szkodnikiem folia powinna być do samego końca pnia drzewa inaczej to tzw "walka,,, z szkodnikiem na próżno

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xx7.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.