Festyn samorządowo-komunalny za nami

To był weekend pełen atrakcji. W piątkowy wieczór na Bulwarze Nadwiślańskim odbyła się Gala Musicalowo-Operetkowa. Do wysłuchania najpiękniejszych arii świata zaprosili prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki oraz prof. Ryszard Karczykowski, światowej sławy tenor, wychowawca wielu pokoleń muzyków, Honorowy Obywatel Miasta Tczewa. Z kolei dzień później również na bulwarze odbył się Festyn Samorządowo-Komunalny. Dla gości w każdym wieku przygotowano mnóstwo atrakcji. Dla dzieci były darmowe dmuchańce, pokazy warsztatów artystycznych CKiS, animacje ruchowe i taneczne, fotobudka, energo-rowery, czy konkursy z niespodziankami. Dla dorosłych zostały przygotowane punkty gastronomiczne oraz scena, na której wystąpią - Magdalena Wasylik, LIBER, Daria Hrynko (wokalistka z Ukrainy), MICHAŁ SZCZYGIEŁ i ANIA WYSZKONI.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 3
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 11800 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
11 825 189 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (7)
dodaj komentarz

 • Mr M_gość_gość

  07.06.2022, 12:50

  1:10 filmik ^^ :D "jest ktoś kto zna ten numer?", Tczew - ...

  Odpowiedz
  IP: 153.19.xx1.xx0 
 • +6

  Miłosz_gość

  07.06.2022, 15:33

  Utwór się nazywa "Gówno, gówno zjedz je równo" z płyty "Rap i Hip hop muzyka ćpunów"

  Cytuj
  IP: 92.38.xx8.xx0 
 • +1

  wieś _gość

  07.06.2022, 13:24

  Tańczy wieś śpiewa

  a gdzie mokra włoszka i gruby kuternoga z Rady Miasta ? vel głupi i głupsza?.

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xxx.xx6 
 • +3

  jac_gość_gość_gość

  07.06.2022, 13:51

  co za nazwa.... samorządowo&komunalny

  jakie przestarzałe władze miasta, zbyt długo na fotelu prezydenta, vice, skarbika, sekretarza takie mamy lasy naszego umierającego miasta. Proszę co to za nazwa piknik samorządowo&komunalny do jakich czasów my się cofamy . Panie prezydencie czas na zmiany . Cała wierchuszka vonnn z urzędu

  Odpowiedz
  IP: 83.20.xx4.xx2 
 • +2

  qq_gość

  08.06.2022, 06:20

  Panie, nazwe już poruszałem podczas zeszłego zlotu....ale nie ma co szczępić ryja bo dziadostwo i tak sie nie zmieni

  Cytuj
  IP: 46.175.xx6.xx8 
 • +1

  Anna_gość

  08.06.2022, 07:43

  Brak kultury

  Wstyd mi za komentarze na stronie tcz! Ludzie, ogarnięcie się! Trochę więcej kultury

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx8.xx3 
 • -1

  Tczewianka_gość

  09.06.2022, 10:48

  Czemu takie bezsensowne komentarze obraża jace innych nie są usuwane. Jaki jest sens publikacji takich komentarzy? Czy strona tcz.pl nie ma kogoś kto mógłby się tym zająć? Czy wy czerpiecie radość z obrażania i poniżania innych? A może liczycie że zwiększy to liczbę odsłon waszych opublikowanych arytukułów? Szkoda mi że na tej stronie wiecznie tylko hejt i trollowanie pomimo tego, że macie napis "Bez Hejtu". Wstydźcie się dziennikarze tcz i właściciele strony. Powinniście usuwać komentarze, a nie sprawiać że są widoczne, ale mniej, gdy ktoś zgłosi nadużycie, Jeśli jest to dla was problem i nie macie na to czasu bądź chęci to wyłączcie opcje komentowania. Tak będzie najlepiej. Uważam że Tczew cały czas się rozwija. Wszyscy którzy przyjeżdżają mówią, że nasze miasto jest piękne, ale zawsze znajdą się tacy, którzy ciągle na wszystko narzekają. Żal mi was.

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xx1.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.