Tak tczewianie bawili się na wielkanocnej imprezie

Władze miasta zaprosiły mieszkańców na spotkanie wielkanocne, które odbyło się w sobotę, 13 kwietnia, na skwerze przy ul. Żwirki (przy fontannie). Impreza była adresowana do wszystkich mieszkańców, ale szczególne atrakcje czekały na najmłodszych. W programie był m.in. występ Kociewsko-Kaszubskiej Orkiestry Dętej TORPEDA i Frantówka, występ chóru dziecięcego Passionatka, wielkanocne warsztaty plastyczne przygotowane przez Fabrykę Sztuk (malowanie pisanek, tworzenie ozdób i palm wielkanocnych), konkursy na temat obyczajów związanych z Wielkanocą oraz ... wspólne malowanie dwóch wielkich pisanek. Podczas festynu rozstrzygnięty został konkurs na najwyższą palmę. Konkurs realizowany był w trzech kategoriach: przedszkola i świetlice środowiskowe, szkoły podstawowe oraz pozostałe (osoby indywidualne, grupy mieszkańców, stowarzyszenia, wspólnoty itp.). Na uczestników festynu czekał żurek, chleb ze smalcem, baby wielkanocne oraz kawa i herbata. Były też drobne upominki dla dzieci.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 1
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 8930 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
8 988 686 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • -1

  h_gość

  17.04.2019, 13:35

  hh

  A tymczasem w republice Bantustanu: http://www.youtube.com/watch?v=qR1iN91BM-E

  Odpowiedz
  IP: 31.135.xx2.xx5 
 • -2

  Gość _gość

  17.04.2019, 14:31

  Miasto

  Czy to miasto zacznie oferować coś dla ludzi 16+? Nic tutaj się nie dzieje, ludzie uciekają do Trojmiasta

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx8.xx9 
 • +2

  ._gość_gość

  17.04.2019, 18:39

  Miasto stawia na ludzi w średnim wieku, na emerytów i rencistów gdyż mamy ich najwięcej. Zawsze pod Lidlem przed otwarciem na Suchostrzygach można poobserwować jak przepychają się na wejściu za promocją, którzy po udanych rehabilitacyjnych zakupach mkną do przychodni by odpocząć, poplotkować i zająć kolejkę innym.

  Cytuj
  IP: 109.197.xx3.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.