Trwa remont ulicy Zygmunta Starego

Prace remontowe trwają na początek chodzi o roboty ziemne. Drogowcy rozpoczęli u zbiegu z ulicą Królowej Marysieńki - tam już nie ma przejazdu dla zmotoryzowanych. Inwestycję, z ramienia Gminy Miejskiej Tczew, prowadzi Zakład Usług Komunalnych, zaś wykonawcą wyłonionym w przetargu jest firma B&W Usługi Ogólnobudowlane z Pruszcza Gd.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 3
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 10500 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
10 780 375 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +2

  drogowy_gość

  16.08.2022, 12:28

  douczcie się

  To nie jest remont tylko przebudowa ulicy. . To ą dwa różne tematy z zakresu robót drogowych. Douczcie się.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx2.xx5 
 • -1

  Majste_gość

  16.08.2022, 13:01

  To je

  Majster to je remont. Remontujim wszystko w tym Tczewie. To je porządne miasto. Takiej zmuły jak w Tczewie to nie ma w całym pomorskim. Żygać się chcę jak widzę to miasto. Zwija się szybciej niż ryby z Odry. Miasto ogólnie sypialnia i dno. Dobrze że nie długo przeprowadzam się do Gdańska... Pozdrowienia dla normalnych Tczewiaków co mają dość tej zamuły.

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx3.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.