Prace na Stoczniowców potrwają do września

Ruszyły prace remontowe na ulicy Stoczniowców. To już drugi etap remontu tej ulicy. Pierwszy etap został wykonany w 2021 r. Zadanie inwestycyjne ma obejmować przebudowę ulicy wraz z budową chodników, zjazdów oraz podziemną infrastrukturą techniczną. Nawierzchnia jezdni wykonana będzie z betonu asfaltowego o długości ok pół km mb., natomiast nawierzchnia chodników i zjazdów z betonowej kostki brukowej. W ramach zadania wybudowane zostaną sieci i urządzenia infrastruktury technicznej. Całość powinna zakończyć się do 22 września i będzie kosztowało 4 mln zł.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 4
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 11400 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
11 490 459 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +7

  kristo_gość

  26.05.2022, 12:39

  nareszcie

  nareszcie, właściciele najstarszych domów wybudowanych przy tej ulicy już dawno umarli, nie doczekawszy nowej nawierzchni. W Tczewie zawsze wszystko robione jest na opak. Po przeciwnej stronie wału, za ulicą Czatkowską wybudowano ulicę asfaltową na osiedle, którego jeszcze wówczas nie było a mieszkańcy Stoczniowców czekają na asfalt ponad 60 lat, płacąc w tym czas cały czas podatki do kasy miejskiej. To jest właściwe zarządzanie.

  Odpowiedz
  IP: 212.244.xx7.xx9 
 • +1

  basia 423_gość

  26.05.2022, 15:09

  FAJNIE że im robią niech poczują jakby w mieście mieszkali.

  Odpowiedz
  IP: 79.190.xx8.xx2 
 • +1

  Tczewianin_gość_gość

  26.05.2022, 19:35

  Dojazd do posesji

  A co z dojazdem do posesji bo na filmie to słabo wygląda....

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xx1.xxx 
 • +3

  Op_gość_gość_gość

  30.05.2022, 06:18

  Najbardziej zmartwiony ten, który nie ma tam posesji. Bardziej bym się martwił, żeby ta ulica miała na tyle szerokości co by chociaż dwa rowery się zmieściły.

  Cytuj
  IP: 5.172.xx3.xx9 
 • +1

  Gość_gość

  30.05.2022, 10:51

  Szerokość ulicy

  Szerokość ulicy jaka została zaprojektowana pokazuje sposób myślenia projektanta dwa auta zmieszczą się na pewno ????. Jednak gdy ktoś zostawi samochód właściwie zaparkowany na ulicy po obu stronach drogi to wyjazd i manewrowanie wyłącznie rowerem lub hulajnogą????. Szerokość chodników będzie tak duża że ul Długa w Gdańsku będzie zazdrościła???? w końcu przepustowość pieszych jak została uwzględniona w projekcie jest większa niż Molo w Sopocie????. Nic tylko wyrazy podziwu dla projektanta ????- Polska Myśl Projektowa. Łatwiej będzie jechać samochodem po chodniku niż ulicą ???? . BrAWo dLa ProJekTaNTa ????????.

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx5.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.