Zatorze - jeden etap zakończony, teraz kolejne remonty

Zakończył się pierwszy etap prac na osiedlu Zatorze, jednak to nie koniec robót w tym rejonie miasta. Pierwszy etap przechodzi do historii, a teraz będą wykonywane prace w ramach drugiego i trzeciego etapu. Zadanie jest dofinansowane w z funduszy unijnych i realizowane w ramach projektu "Miasto od-nowa - rewitalizacja Starego Miasta i Zatorza w Tczewie", w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. Obecnie trwają ostatnie prace związane z pierwszym etapem rewitalizacji tego osiedla.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 5
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 9960 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
9 888 969 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • -3

  Lopez_gość

  13.07.2021, 14:43

  Tragedia

  To kpina, że przez blisko 20 lat istnienia stadionu na ul. Elżbiety nadal nie ma parkingu! Przecież w projekcie były przewidziane takie miejsca, a stare budynki miały zostać usunięte. Niedługo, by tam dowieźć dzieci na trening, trzeba będzie parkować przy dworcu. Pora zająć się tematem...

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx6.xx6 
 • +2

  gość_gość

  14.07.2021, 08:16

  Jakie stare budynki? Te ostatnio zrewitalizowane przy ul. Elżbiety czy te mieszkalne na osiedlu?

  Cytuj
  IP: 77.254.xx3.xx5 
 • +1

  gościu ja_gość

  09.09.2021, 19:54

  Trochę zazdroszczę temu osiedlu.

  Znów notable zapomnieli o Prątnicy: ul. Królowej Bony, Stefana Batorego, Zygmunta Starego, Kazimierza Jagiellończyka, Królowej Marysieńki. Te ulice tylko z nazwy są królewskie. Może by należało te nazwy zmienić np. na Wyboista, Kałużna, Dziurawa i temu podobne ponieważ obecne ,,królewskie" nazwy nie pasują do obecnego stanu tych ulic.

  Odpowiedz
  IP: 213.216.xx5.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.