Wakacje w dobie koronawirusa. Policja przypomina o zdrowym rozsądku

Zaczęły się wakacje. Tegoroczne lato będzie jednak całkiem inne - całym czas bowiem mamy stan pandemii. Letnie miesiące to czas wytężonej pracy policjantów, którzy w związku z koronawirusem przypominają o wciąż obowiązujących obostrzeniach. W okresie letnim policjanci będą prowadzić wzmożone patrole w miejscach wypoczynku. Mundurowi apelują, by nawet w okresie największego letniego rozluźnienia, nie tracić czujności i cały czas mieć na oko swoje pociechy.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 5
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 9800 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
9 678 969 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +5

  jam_gość

  07.07.2020, 13:38

  Bzdura, jakoś jak są wiece kandydatów na prezydenta to nie obowiązują już obostrzenia... przestańcie już straszyć ludzi!

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx6.xx4 
 • +2

  Tczewianin_gość

  07.07.2020, 15:01

  COVID19 ? ha ha ha

  Nie przestaną , bo to wygodne i opłacalne zarazem , ale wszystko do czasu , wystarczy tylko iskierka do zapłonu.

  Cytuj
  IP: 109.197.xx9.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.