Majestatyczny "Adam" kolejnym pomnikiem przyrody

Adam to wiekowy kasztanowiec, rosnący przy Szkole Podstawowej nr 5. Majestatyczne drzewo zostało oznaczone specjalną tabliczką. W Tczewie mamy już kilka pomników przyrody. Są to m. in. - dwa buki czerwonolistne i jedna lipa w Parku Miejskim oraz dąb przed Urzędem Miejskim , czy oliwnik przy ul. Wyszyńskiego. W sumie w Tczewie pomnikami może stać się nawet 30 drzew.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 5
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 10500 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
10 782 830 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • sąsiad _gość

  17.06.2022, 10:54

  dąb na Wyzwolenia

  Proszę o wbicie tablicy informacyjnej z datą , kiedy został posadzony dąb na Wyzwolenia . Pamiętam ten moment 50 lat temu . Widziałem to i warto to przekazywać następnym pokoleniom.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx2 
 • ...._gość_gość

  17.06.2022, 18:57

  ..

  Tczew Od Nowa zainicjował akcję, ale jak wiadomo sukces ma wielu ojców i kto inny sobie przypiął.

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xx8.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.