Rewitalizacja. Urzędnicy dziękowali za działania społeczne

W budynku Fabryki Sztuk przy ul. Podmurnej odbyło się spotkanie podsumowujące społeczne działania w ramach projektu rewitalizacji Starego Miasta. W spotkaniu udział wzięli partnerzy w projekcie - policja i tczewskie koło Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym, którym prezydent dziękował za zaangażowanie. Z jakich dokonań w ramach rewitalizacji najbardziej są zadowolone władze miasta? W tym roku, w ramach rewitalizacji Starego Miasta przewidziane są jeszcze działania inwestycyjne - czekają nas jeszcze remonty dwóch kamienic: przy ul. Zamkowej 11 i 18. Na obie inwestycje w budżecie miasta jest łącznie 3,2 mln zł. Ogłoszenie przetargów planowane jest na luty br.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 4
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 8580 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
8 579 597 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +3

  _gość

  29.01.2013, 14:24

  Co to za rewitalizacja. Życie z starówki ucieka, nie doceniamy pięknego rynku, rewitalizowanych uliczek, okolicznych skwerów. Zamiast tego uciekamy do wielkich marketów i galerii handlowej. Zamiast wspierać to dziedzictwo kulturowe i historyczne niszczymy je poprzez budowanie wielkich obiektów powierzchownych które odbierają klientów. Czy możemy w końcu postawić na swój indywidualizm, a nie być miastem blaszaków wpatrzonych w amerykański styl?

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx9.xx8 
 • +1

  _gość

  29.01.2013, 17:22

  wole isc do galeri bo wieczorem tam mnie nik niezaczepi i urow nie ma jak na starym niech umrze tam zycie stare jest juz na likfidacji

  Odpowiedz
  IP: 80.203.xx6.xx0 
 • +2

  tczewiak_gość

  30.01.2013, 07:57

  stare do likwidacji

  Stare miasto przeznaczone jest do likwidacji!!! Dziwie sie ze miasto ładuje tam kasę!.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx7.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.