Dwójkę czeka rozbudowa

Miasto nabyło od powiatu budynek po byłym tczewskim oddziale Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Gdańsku. Kupiono go za 1 % wartości, czyli za niecałe 8 tys. zł. Dzięki temu będzie można rozbudować infrastrukturę Szkoły Podstawowej nr 2. Transakcja nie byłaby możliwa, gdyby nie zgodziła się na nią Rada Powiatu. W zamian miasto ma przekazać powiatowi na podobnych zasadach nieruchomość przy ulicy Wojska Polskiego.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 1
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 9050 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
9 126 737 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +2

  mieszkaniec_gość_gość_gość

  14.07.2020, 08:35

  nieruchomość

  Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd !!! PROSZĘ PODAĆ NIERUCHOMOŚĆ KTÓREJ WŁAŚCICIELEM JEST MIASTO NA ULICY WOJSKA POLSKIEGO I KTÓRĄ CHCE ODDAĆ POWIATOWI !!! MANIPULACJA- WSTYD !!! CHODZI O KAWAŁECZEK GRUNTU ( 1,5 m) NA KTÓRYM STOI DOM DZIECKA . KIEDY WRESZCIE DOCZEKAMY SIĘ BEZSTRONNYCH UCZCIWYCH MEDIÓW !!!

  Odpowiedz
  IP: 79.188.xx3.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.