Toczą się prace na drodze nr 224. Utrudnienia dla kierowców

Trwają prace związane z remontem drogi numer 224. Roboty rozpoczęły się w Godziszewie, ale teraz toczą się również na terenie gminy Tczew - w okolicy miejscowości Turze, czy Rukosin. Prace na terenie powiatu tczewskiego wykonuje firma COLAS Polska sp. z o.o. W ramach remontu wykonane zostaną roboty polegające m. in. na : poszerzeniu jezdni, przebudowie poboczy, rozbudowie i przebudowie skrzyżowań, przebudowie oraz budowie zatok autobusowych, chodników oraz ciągów rowerowych i pieszo-rowerowych oraz budowie urządzeń i elementów bezpieczeństwa ruchu, w tym wysp kanalizujących ruch, i azyli na przejściach dla pieszych. W Godziszewie już od jakiegoś czasu trwają roboty drogowe, prowadzone w ramach pierwszego etapu. Tu przetarg wygrała firma PBD S.A ze Starogardu Gdańskiego. Całkowita wartość robót dla odcinka od autostrady A1 do Godziszewa (9,4 km) wynosi: 46,32 mln zł. Roboty na całym rozbudowywanym odcinku będą trwały do połowy przyszłego roku. W tym czasie kierowcy poruszający się drogą wojewódzką nr 224 na rozbudowywanym odcinku muszą liczyć się z utrudnieniami - ruch będzie prowadzony wahadłowo. Dzięki inwestycji z Tczewa do Godziszewa będzie można dojechać drogą rowerową.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 1
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 9880 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
9 760 398 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +1

  xD_gość

  22.06.2021, 19:52

  xD

  a może ogarnęliby też te koleiny na drodze? podobno na drodze ze stanisławia do godziszewa marki samochodowe testują zawieszenie.

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx4.xxx 
 • +2

  md_gość

  23.06.2021, 08:06

  Ten most w Godziszewie to od 2 miesięcy stoi w takim samym stanie. Główna droga z Gdańska do Stg - a tu nie widać żadnych postępów :/

  Odpowiedz
  IP: 79.163.xx6.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.